reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik Samochodowy.

No i kupiliśmy ten używany fotelik. Mnie sie bardzo podoba i jest w super stanie. Ale czekamy na zwrot pieniążków z podatku i kupimy Zuzce nowy. Mąż nie bardzo przekonany do używanych rzeczy a i w sklepie naoglądał się nowych. Już upatrzył Bebe Conforta ten obrotowy. Ja stawiałabym na MCTobi, ale nie wiem na czyim stanie... Pewnie będzie tak jak z wózkiem:wściekła/y:
 
reklama
anielap ja rozumiem Twojego męża - mam złe doświadczenia z kupowaniem używanych rzeczy (wtopiłam z wózkiem) i już na pewno nigdy nic "dużego" używanego - nawet z pewnego źródła - nie kupię :baffled:
 
I my wreszcie przesiadamy Czarka do większego fotelika ( MC Priori XP), wagowo i wzrostowo jeszcze mieści się w kubełku, ale wyciąga szyję by poobserwować świat za oknem, a i czeka nas długa trasa w przyszłym tygodniu więc będzie podróżował w większym komforcie :-)
 
My też mamy Maxi Cosi Priori Fix i jesteśmy bardzo zadowoleni, a dzięki podpowiedzi naszego niezawodnego eksperta Efilka mamy wersję top line i Franiowi jest bardzo wygodnie.
 
Hmmm to nie wiem - kupiliśmy kolor/wyściółkę "Trail" ale pojęcia nie mam, czy to jest "top line" :sorry2: Sprzedawca jakoś nie wspomniał... Jednak rzeczywiście, zauważyłam że różne kolory to też różne materiały (czasem bardzo niefajne :dry:).

edit - doszperałam się, jednak nie mamy top line (nie wiem czy znalazłam wszystkie dostępne kolory, ale te które znalazłam to są... dość zdecydowane ;-))
 
O matko jedyna:szok::szok::szok::szok::szok::szok:jaka cena tych fotelikow!!!!:szok:
No ale bezpieczenstwo naj naj:tak:
Wersia top line oczojebliwa:-D,faaajowa:-)*(esia tak delikatnie to ujela...prawdziwa dyplomatka,ja pewnie sie naraze oczojebliwym okresleniem heheh:laugh2:)

Ja dostalam w spadku fotelik Mamas and Papas,malej sie podoba i ponoc super bezpieczny...taki szaro bury ale darowanemu...(wolalabym kolorki top line:rofl2:,szczegolnie ten zielono-rozowy //(*_*)\\ )
 
Olla to musiałabys Efilka odwiedzić, ona ma różwo zielony. Franek ma kolor circiut :-) Dostalismy gratis nakładkę pilot i Franio bardzo szczęśliwy :-D
 
reklama
Nazwijmy kolorek żywym i niebanalnym. :-D

a oto i on: :-)
0171212e50b683ee.jpg
 
Do góry