reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

reklama
moja banda w zoo:-D:blink:
 

Załączniki

  • Zdjęcie189.jpg
    Zdjęcie189.jpg
    303,2 KB · Wyświetleń: 21
  • Zdjęcie187.jpg
    Zdjęcie187.jpg
    323,5 KB · Wyświetleń: 21
  • Zdjęcie191.jpg
    Zdjęcie191.jpg
    311,5 KB · Wyświetleń: 17
  • Zdjęcie211.jpg
    Zdjęcie211.jpg
    240,5 KB · Wyświetleń: 23
  • Zdjęcie184.jpg
    Zdjęcie184.jpg
    310,1 KB · Wyświetleń: 27
Ewa widzę że fajnie było...i widzę Paulinka padła i jej bracho wózka użyczył :-) ;-)

Martusia prze fajna...ale widać że taka kruszynka -przynajmniej Maju nie narzekasz na kręgosłup :-)

Sikoreczko szkoda że Madzia już ma adoratora...bo taka śliczna jak królewna w tej sukience i kapeluszu!:-)

A Sarenka bardzo dorosła i bardzo kobieca :-)
 
No to Kuba na Wawelu :-)
1. i 2. Wszystko dokładnie zwiedził
3. I podobało się
4. Po Bulwarze już nie miał siły gonić
 
ach- Megusek- Kuba super- a usmiechy booskie ma- wszystkie panny beda jego:tak:
Ewa- szkraby urocze- widac jak bosko sie Paulinka zajmuje braciszkiem...tak mi sie marzy by Sara zajmowałą sie swoim braciszkiem w przyszłosci.....no lub siostrzyczką- w niedalekiej przyszłosci...mam nadzieję:-D
Sikoreczka- a boboki biją na głowę- wystrojone ze hoho;-)
 
Oj lubię ten wątek. Aż miło popatrzeć jak nam dzieciaki rosną i się zmieniają, aż się buzia uśmiecha od ucha do ucha.
Sara to już taka panna, że hoho i jakiś adorator się pojawił :-)
Marta to odważna dziewuszka i pełna energii. Spacer bardzo udany.
Madzia to istna anielica. Ta kreacja boomba! Adrian też elegancki kawaler.
Konrad wpatrzomy w siostrzyczkę. Oj będzie miał dobrze.
A Kuba turysta pełną parą - w Toruniu jest hasło "gotyk na dotyk" on przełożył to na warunki krakowskie :-D
 
reklama
Uśmiech Kuba ma bossski.Fajnie wyglada w chuście pod szyją, moje dziecko wszystko ściąga:sorry2::sorry2:
 
Do góry