reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

reklama
Pierwszy snieg P1000343.jpg

Przelapana na goracym uczynku P1000365.jpgP1000368.jpgP1000369.jpg
 
Ostatnia edycja:
Majuśka, Beatka, figa, fajne chłopaki!

Polis, a to ci spryciula! Pieknie się wspina.
A z tymi bucikami dla malej to uważaj, rehabilitanci mówią, że w tym wieku dziecko dopiero uczy się ustawiać stopke i ze najlepsze są skarpetki z ABSem.
 
Wszystkie luciaczki sa przesliczne.Tylko chrupac.Tak dawno nie zagladalam ze nie moge sie teraz nadziwic jak bardzo sie pozmienialy i wyrosly.no i pierwsze kroczki tez juz uwiecznione BRAWO !!!!!!
Oto moja Gabrysia

gabik.jpg100_6601.jpg
 
Taki byłem ważny na Wigilii:-)
 

Załączniki

  • SA400067.jpg
    SA400067.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 84
  • SA400068.jpg
    SA400068.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 79
  • SA400069.jpg
    SA400069.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 91
Crazymama, ale cudne wloski!!! Ale zazdrościmy!
Agunia, ale synuś wielki!
Bobomama, cudna kreacja świąteczna, margoz, ale fajne kroczki, a stanie na głowie oblędne!

A nasze fotki jak zawsze na zamkniętym.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Crazymama ale Gabrysia ma cudne włoski. Już się nie mogę doczekać kiedy Ala takie będzie miała.
Agunia, synuś rzeczywiście jest dużym chłopce. Jak sobie radzisz z noszeniem? Bo z tego co pamiętam, to rozmiarowo i wagowo jest zbliżony do mojego Dawidka.
bobomama, margoz dziewczynki są śliczne ;)

A to moje świąteczne szkraby:

Zobacz załącznik 422082 Zobacz załącznik 422084
i z saniami Mikołaja:
Zobacz załącznik 422085
 
Do góry