reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria brzuszkow lipcoweczek:)

Oj Olu chyba brzunio sie rozciaga ;D smaruj ,smaruj moze kup cos specjalnego.Ja nie chcialam duzo wydawac i narazie kupilam balsam Ziajka na rozstepy z serii mammamia. Niestety nie jestem regularna w smarowaniu ale teraz jak cos sie zaczelo pojawiac to chyba sie zmusze do smarowania ::) :laugh:
Zaraz cos wkleje ;)
 
reklama
wczoraj internet mi padl i nic nie wkleilam ale zaraz to nadrobie ;)
url]
 
Dziewczynki,mój gin mi powiedział że nie powinnam stosować kremu na rozstępy na brzuch bo to może spowodować skurcze macicy i że jak ktoś ma tendencje do rozstępów to i tak się zrobią.Wkurzyłam się trochę bo z natury mam ładny brzuch i nie chciałabym nabyć tych czerwonych paseczków w czasie ciąży...Jak miałam ze 13 lat to zrobiły mi się rozstępy na udach,dlatego tak się boję.Czy te kremy są bezpieczne?Bo nie wiem czy mam wierzyć ginowi...
 
no to jak sie uparł to może coś w tym jest, dziewczyny polecają oliwkę, jak za tłusta zwykła to wcieraj tą w żelu. Też ma pomagać, na allegro widziałam oliwkę taką na rozstępy-jakaś niemiecka, w dziale dzieci, ale nie pamiętam dokładnie.
 
Olu chyba najwazniejsze zeby skora byla dobrze nawilzona.Chociaz z drugiej strony dziwi mnie ta opinia gina przeciez te kremy sa specjalnie dla kobiet w ciazy hmm...
 
reklama
Do góry