reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
moj tez jest juz kozak :) prosze fotka :)

s5v093.jpg
 
jaki fajny
a u mnie nadal prawie nic nie widać...
mój M nie może się doczekać kiedy urośnie mi brzuszek
ja też czekam niecierpliwie...
=)

Kochana urosnie jeszcze dzien dwa i juz bedzie bardziej widoczny :)
Teraz sie brzuszkami chwalimy a za pare miesiecy juz tak pod koniec marudzic bedziemy ze jak slonie wygladamy :)
Takie jestesmy my kobietki :)
 
moniazuber szukalam twojej fotki ale chyba jeszcze nic nie dalas :) moze pstryknij jakas wieczorem ,kiedy to brzusio wiekszy bo najedzony i popatrzymy napewno juz cos tam widac kochana :)
 
ionka - a w którym tyg. jesteś? :-)

dziś 9 tydzień i 6 dzień :-)
bardzo podobnie do Ciebie :-)

moniSkaBe- jaki fajny brzuś :)

wczoraj zrobiłam sobie zdjęcie telefonem i miałam jeszcze zrobione równo 2 tygodnie temu i powiem, że różnica jest KOLOSALNA chociaż tak na oko brzuszek wcale nie jest duży ;P no, ale coś tam sie zaokragla...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry