reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria - chwalimy się dziećmi :)

reklama
A to moje dziewczyny Wiki i Tatiana

Wiki

a to latem.....wyprawa do cyrku.....


no ja zdjęć mam full bo jestem maniaczką fotograficzną i cykam im ciągle......:tak: ale nie będę tu galeryjki zawalać poczekam aż inne mamusie coś wstawią:-D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dzieciaczki śliczne!!!:tak:
Ja też postaram się coś dodać ale nie jestem pewna czy rozgryzę zasady dodawania zdjęć:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
To moje dziewczyny po lewej Kinga 2000r,w srodku karolina 1998r,i po prawej Patrycja 2002:-)
 

Załączniki

  • P1000398.JPG
    P1000398.JPG
    23,1 KB · Wyświetleń: 208
reklama
Asiulka oj ale przytulaki te Twoje chłopaki:-)
w jakim programie robisz takie ramki?
czekam na foty z balu......

Monia ale masz już duże córy......tylko trochę fotka z daleka........jak możesz wstawiaj większe:tak:

Asik chętnie pomogę jeśli chodzi o wstawianie fotek! jak znajdę chwilkę do pierwszego posta dopiszę jak to się robi będzie dla tych które nie wiedzą:no:
Pamiętam moje pierwsze przygody z forum.......jejku ile się namęczyłam z suwaczkami , avantarkiem i fotami by wstawić:rofl2:
 
Do góry