reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
Bodzinka no nie zły spryciarz z Fifusia,kochany jest po prostu czad.Masz fajny głos :) taki milutki :-)

PS: mój mało ruchliwy ale od piątku ma obniżony materac na 2 poziom :-) W razie gdyby rozhulał się :)
 
MUSZE WAM POKAZAĆ MOJE DZIECKO Z ADHD niemowlęcym hi hi hi
YouTube - film 005.mpg

YouTube - film 006.mpg

Bodzinka niezly z Niego spryciarz:)
jak tak sie patrzylam co wyczynia to przypomina mi Lenke ktora sobie w podobny sposob wedruje po calym lozeczku. ostatnio nawet nozki tak do gory zadarla ze opierala je na brzegu lozeczka. jeszcze troche i chyba jej to lozeczko obnize bo cos wykombinuje
 
Bodzinka, szłowy ten Twój maluch :))

Jak miło patrzeć na te wasze maluchy :) te nasze pociechy już takie ciekawsze, kontaktowe, roześmiane i gugające cieszy się serduszko jak się patrzy na tyle szczęść !

a tu moje szczęście :)
DSCF1028.jpg

page7.jpg

DSCF1051a.jpg
 
Ostatnia edycja:
I proszę, rączki z przodu i główka w górze:-)
Zdjęcie274.jpg

za długo nie lubi tak leżeć, ale z dnia dzień jest coraz lepiej,

CandyC śliczna Zuzia, Zuzie chyba wszystkie są śliczne:-)
i jak trzyma TT, moja samodzielnie jeszcze nie utrzyma, ale ciągle próbuje...
 
reklama
Do góry