reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

Znalazłam jeszcze fajne fotki :-) Teraz oczywiście nie jestem już tak "szczupła" :szok: :-D

bardzo Cię lubię juz za sam wygląd:tak:

Kojarzysz mi się z aktorką Elizabeth Shue:tak:

Była jakas awaria na BB i powcinało wiekszosc zdjęć.
Tu komentarz administratora:

Mieliśmy awarię dysków. Zakończyła się prawie bezboleśnie lub bardzo boleśnie. Zniknęły wszystkie załączniki, więc mamy nadzieję, że zdjęcia które wgrywałaś/eś nadal masz w swoich zasobach.
Zniknęły również awatary. Właściwie nie wiem, czy teraz powinnam się załamać , czy nawoływać do działania. Wściekłość , rozżalenie, smutek to odpowiednie uczucia. Jeśli chcesz dać im upust czekam na maile.
Awatary niestety musicie wkleić nowe.
pozdrawiam
aniaslu
 
reklama
Dziękuję NiaNiu :-) Nie wiem cóż to za aktorka, ale już zaraz sobie poszukam w google :-)

Właśnie widziałam, że nie ma zdjątek :-( Fajnie, że wkleiłaś ten post, bo pewnie sama bym go nie znalazła:cool2: Trzeba powklejać nowe foteczki :happy2: Buźki !!!!!!!!!!
 
silunia masz śliczną córeczkę:tak: no ale się nie dziwię, bo ty też masz ładną urodę, a mała jak dla mnie do ciebie podobna:tak:
 
Masiek- dziekuje...juz mi tak nie cukierkuj....wszyscy mowia , ze mala do ojca podobna...jak znajde jakies fajne zdjatko meza to wtedy mozna bedzie porownac :-D
 
nie cukierkuję;) piszę co widzę.
Na tym zdjęciu gdzie mała jest w wózku a obok ty, to widać jak jesteście podobne. Nie mówię, że dwie krople wody czy coś podobnego. Macie podobne iskierki w oczach:tak:
 
Halo mamusie!!!
Przedstawiam wam moja rodzinke!!!
Family031.jpg

Italien2006264.jpg

Pozdrawiam!
Nika
 
reklama
Do góry