reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

To był 14 tydzień i dobrze dopasowana sukienka. Ale już zaczynała uciskać i na przyjęciu musiałam ją zmienić. Po za tym gorsety mają to do siebie że maskują to co nie powinno być widoczne dla niektórych :-D A i kwiatki się na tej wysokości trzyma :-D
 
reklama
Oj jak mi się zatęskniło za łódeczką! My też żeglujemy co wakacje na mazurach, ale w tym roku to nie wiem jak będzie bo z takim małym bobasem to się będę bała wypływać w rejs.
 
My też będziemy te wakacje nad wodą spędzać.
Gdy wybraliśmy kupno mieszkania nie budowę domu, część kasy z kredytu dołożyliśmy teściom do domku na mazurach. I dzięki temu będziemy mieć miejsce gdzie można pojechać na wakacje.
Już nie mogę doczekać się lipca. Ja, Wojtek i Leonek:happy2:
 
Cuuudnie Masiek:happy2: uwielbiam letnie w domkach wypoczywanko:tak:
Ps a czemu nie domek tylko mieszkanie?

Kachurku dziecie w sierpniu bedzie miało już 4 miesiące, a takim można wszystko;-)
 
Wybraliśmy mieszkanko bo obliczyliśmy koszty utrzymania to raczej nie dalibyśmy rady z domem. I tak trochę nam ciężko część naszej kasy idzie na kredyt, ale to przez rok tak dużo, potem raty będą mniejsze. To jakoś odetchniemy.
Może za jakiś czas rozejrzymy się za domem. Na razie jest dobrze, to nasze pierwsze własne kąty. Wcześniej wynajmowaliśmy. No a po za tym gdybyśmy stawiali dom lub kupowali, to raczej nici z domku na mazurach. A tak i mamy nasze mieszkanko i mamy gdzie wypoczywać:tak: Nie narzekam. Teraz dużo kaski idzie na sprawy z ciążą, wyprawką itp.

A i 16sierpnia czeka nas jeszcze jeden wydatek tzn. ślub.
 
reklama
Do góry