reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

Fajnie jest wieedziec kto z kim tak klika nie??? chlopaki fantastyczne zaczynajac od babelków koncząc na tatuśku i mamusi :):-D:-D:-D:-D
 
reklama
Luckymama i mnie też podobają się Twoje chłopaki :tak: Szczególnie ten największy ;-);-):-D Przystojnego masz mężulka, nie powiem, nie powiem.... Piękne zdjęcia i kolejna piękna Kwietnióweczka :tak:

masiek, jak fajnie mieć domek na Mazurach... Jeju... Aż się rozmarzyłam. My pewnie nad morze sobie pojedziemy z Alim na trochę...
 
No no Luckymamo :-) gratuluję aż 3(!) przystojniaków w domku :tak: z resztą mamusia też przystojniacha hehe :-)
Masiek, bardzo dobra decyzja... no i ten domek na Mazurach.... ach... pięknie :tak: zazdroszczę :happy2:
my chcielibyśmy pojechać latem w góry, do Austrii. Ale zobaczymy jak będzie, mam nadzieję że się uda :tak:
 
hejka!
To moje zdjęcie jak brzusio miał 15 tygodni a ja lat 30.
 

Załączniki

  • 15 tygodni.jpg
    15 tygodni.jpg
    653,1 KB · Wyświetleń: 72
Dzięki Adula! Twoje słowa to miód na moje uszy- zwłaszcza teraz....15 kilo później....

A ja nie mogłam odpalić większosci zdjęc tutaj. Widziłam chyba tylko Kachurka i Silke. A i Ciebie chce sobie pooglądać.
 
Ingrid, super wyglądasz :-) czekamy teraz na jakąś bardziej aktualną fotkę :tak:
ja ostatnio zrobiłam sobie parę takich wyjściowych zdjęć, żeby nie było wstyd do albumu włożyć :-D oto jedno z nich:
 

Załączniki

  • DSC02714 640x480.jpg
    DSC02714 640x480.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 91
dzieki Aduś, marzyliśmy o tym łóżku i jak widać marzenia się spełniają, chociaż poprzedzone to było długimi oszczędnościami heheehe :-)
 
reklama
tak tak będzie cos aktualniejszego (już ładuje baterie do aparatu).
A mi sie podoba i Bratka na fotce, i wyrko- marzenie, i ta sciana scięta tak romantycznie.
Sypialnia na poddaszu....jami, jami....wrrryyy!
 
Do góry