reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

2qcqm0x.jpg
17 tydz i 2 dzien
 
reklama
Pluszacze śliczny ten Twój brzunio:)
Geniusia różnice faktycznie niewielkie, ale jeszcze wszystko przed Tobą. U mnie też waga nie chce sie specjalnie ruszyć chociaż co nieco widać więc sie pochwalę. Zdjęcie zrobione dzis rano czyli w 18t3dc
.18t3dc.JPG
 
Piękne brzuszki, ja szczerze mówiąc powinnam fotografować swoją poszerzającą się pupę i uda :( W maju waga 48 teraz UWAGA 57;( a brzuszek, szczególnie rano, płaski....Hmmm któraś z Was też tak ma, czy tylko ja taki wybryk natury...
 
Kidi, ja też w maju miałam podobną wagę, 49,a teraz 55, czasem 56 i też pupa i uda bardzo urosły! Tylko, że u mnie brzuch już tak widoczny, że nawet w sklepie w kolejce nie muszę stać, bo zawsze mnie ktoś przepuści:)
 
Kidi ja też rano brzuszek mam prawie niewidoczny :) za to już koło południa robi się większy aż do małej piłki wieczorem. I w tych godzinach powinnam się poruszać po mieście, bo wtedy ustąpi mi ktoś miejsca ;-) U mnie na razie dzidzia ciągnie z moich zapasów na udach i pupie.
 
Susi, ja stwierdziłam, że do czasu kiedy się w majtki sprzed ciąży mieszczę (o spodniach zapomniałam daaawno temu) to nie będę tracić humoru przez to ,,pupoposzerzenie,, ;) Będziemy na wiosnę zrzucać.
Geniusia, brak brzuszka nadrabiam mega ciążową poważną miną i ręką na brzuszku :cool2: ale nie jestem pewna czy to śmiesznie nie wygląda hahaha:-):eek: no i w kolejce nikt mnie nie przepuszcza:cool:;-)
 
reklama
Kidi dobrze gadasz:)

Od dziś biorę przykład z Ciebie i mam w d... moją coraz większą pupę:)

Dobry humor to podstawa:)
 
Do góry