reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

CIMG3143.jpgkurcze ale brzuszki jedne większe 2 mniejsze ale juz kruszynki rosną :))
to i ja zacznę robić co tydzien foto :p a co mi tam
 
reklama
Agatulka piękny:)

A mnie wywaliło strasznie w porównaniu jak wyglądałam jeszcze tydzień temu, jak bede miała chwilke pstryknę zdjęcie:) ale mam taką śmieszną kulkę na dole brzuszka:)
 
Dee- śliczny domek dla dzidzi! ps. mam taki sam kolor ścian i też takie ciemne panele :-)
agatulka- wow! pokaźny już masz brzuchol!
 
Atan- wow! niezły brzucholek już masz:) ja póki co nie mam co fotografować:p jedynie pod wieczór lekko odstaje.
 
ja widzę już po moim brzuchu że się tak jakoś wyrównał. Wcześniej miałam taką małą odstającą oponkę na brzuchu a teraz jakoś płasko się zrobiło i talia mi gdzieś zniknęła:crazy:
 
Haha mi zniknęła talia, wyglądam jakbym była w 5 miesiacu, bo dziwnie wnętrzności mi do góry podchodzą, boli mnie w prawym pośladku kość (wczoraj dowiedziałam się, że to normalne) i kuśtykam. Czuję się szersza w biodrach, ale wszystko wybaczam :p
 
No własnie ja tez mam wrażenie, że talia coś zanika..brzuszek troszke wiekszy niz zawsze, ale to duzo zależy od dnia, w ciuchy sie miesze, ale jakas taka szersza sie zrobiłam...ale tak jak Dee wszystko wybaczam:) wszystko zniose niech tylko Krpka rosnie zdrowo:p
 
reklama
Do góry