reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

no to po raz pierwszy ja pokaze jak rosne :)

15 tydz
Zdjęcie0775.jpgZdjęcie0774.jpgZdjęcie0772.jpg
 
reklama
dziewczyny jak widzę wasze brzuszki to mi dziwnie, ja schudłam 10kg od początku, w niedzielę zaczynam 14 tydzień a brzuszek mi urósł może z centymetr, czego w ogóle nie widać :(
 
a oto mój ruchomy brzusio :)

[video=youtube;IutXQSdxJCY]http://www.youtube.com/watch?v=IutXQSdxJCY[/video]

na pierwszym filmiku kopniaczek jest po prawej stronie w ok. 9. sekundzie

[video=youtube;VGKvqGp6zQY]http://www.youtube.com/watch?v=VGKvqGp6zQY[/video]

a na drugim kopniak w 20-22. sekundzie. nie potrafiłam jeszcze go skrócić, więc taki długi niestety jest.

może Wy nie widzicie kopniaczków za dobrze, ale ja za to je bardzo mocno czuję obojętnie co robię i w jakiej jestem pozycji :) filmiki nagrane w środę :)
 
agacinka - widać i to bardzo dobrze te kopniaczki ;) u mnie czasem jest tak, że poczuję ból w pewnym miejscu lub ukłucie to znaczy, że tam maleństwo kopnęło :p a i ogólnie mam bardzo nie równy brzuszek - chyba tak się układa szkrabek. Jutro może dodam foto
 
Agacinka jaaaaaaaaaaaa cieeeeeeeeeeeeeeee..................ale super....kurcze a ja nic:-( może jakieś takie muśnięcia, bulknięcia ale nie wiem na pewno czy to on czy nie on. Też bym już tak chciała. Śliczne kopniaczki:-D
 
agacinka ja widze Twoje kopniaczki b. dobrze.ale masz fajnie.ja to narazie czuje bulgotanie, wiercenie sie dzidzi.ale jest to delikatne z reguly czuje to poznymi wieczorami.a moj m caly czas sie wslu****e w brzuch i slyszy bulgotki.
 
reklama
Anastazzja - masz śliczny malutki brzuszek, ale już się ładnie ciążowo zaokrąglił.

A o to i mój brzuszek :-) 16-17tydzień ;-)
 

Załączniki

  • 16 tyg. i 6 dni.JPG
    16 tyg. i 6 dni.JPG
    16,3 KB · Wyświetleń: 67
  • 17 tydzień.JPG
    17 tydzień.JPG
    15,8 KB · Wyświetleń: 67
  • m
    m
    10,8 KB · Wyświetleń: 83
Do góry