reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

Przepiękne brzuszki. Nikitka chudzina z Ciebie, tym razem pewnie brzuszek wyskoczy Ci wcześniej, cieszysz się??

Magda, brzuszek pięknie rośnie, chyba dość podobny do mojego, albo większy :-D tak czy siak ślicznie już widać.
 
reklama
Lilith właśnie coraz ciężej mi się dopinać w spodniach normalnych a w pierwszej ciąży w ogóle nie musiałam kupować ciążowych ani spodni ani bluzek do końca i jestem z lekka zdezorientowana bo nie wiem w co się ubrać. Na miesiąc jeszcze mi pewnie starczą i w międzyczasie muszę się przeprosić chyba z jakimiś ciążowymi wynalazkami :-) .
 
Nikitka można kupić coś co będzie i eleganckie i bardzo wygodne a nie będzie wyglądać jak wór po ziemniakach :-D Zależy czego oczekujesz, ale skoro brzusio zaczyna rosnąć a Ty się nie mieścisz to mówie Ci kochana skorzystaj i rozpieszczaj się jak można :-D
 
18 lutego mam wyjazd służbowy no i coś mi się wydaje że będę musiała coś dokupić :-), obiecuję się rozpieszczać :-)
 
Cotygodniowym zwyczajem umieszczam kolejne zdjęcie.
14 tydzien.
ImageUploadedByForum BabyBoom1391172372.749195.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1391172372.749195.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1391172372.749195.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 77
Monya - jejku, jaki zgrabny..... normalnie, wow :-)
ja będę co poniedzialek wrzucać, z początkiem nowego tygodnia

szkoda, że inne dziewczyny nie chcą się chwalić
 
W tym problem, ze chudne a brzuch rośnie. Maluch wyciąga ze mnie co najlepsze, a ze nadal nie mam za bardzo ochoty na jedzenie (oprócz pizzy bo te mogę jeść na okrągło) to trochę ciało jakby wiotczeje. No ale II trymestr przed nami i obiecują apetyt, więc poczekamy zobaczymy.

Dziewczyny chwalcie sie! Tez chcemy popodziwiac Wasze brzuszki !
 
reklama
Do góry