reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

Gorgusia, brzusio sliczny, maleńki a Ty bardzo zgrabna jesteś :)

Justyna, niech się patrzą. W końcu to cudowny stan a innym nic do tego, jakby się im miało coś nie podobać. Ważne byś Ty była szczęśliwa, nie patrz na innych :)
Co do ubrań, lepiej kupić już ciążowe, nie ma co kasy wydawać. Polecam zwykłe leginsy na brzuszek, ale wygodne. A tak to u mnie wszystko pod brzuch inne :D
 
reklama
Dzięki dziewczyny :)
Ja nadal w normalnych ciuchach chodzę i nie czuję różnicy. Mam jedne jeansy ciążowe, a tak to legginsy pójdą w ruch i tuniki.
 
gorgusia - jeszcze nie widać ciążowego brzuszka:)) laseczka z Ciebie
ja też jeszcze chodzę z spodniach sprzed ciązy, mieszczę się w nie bez problemu, tyle że bez paska chodzę, ale nie opinają za bardzo... z resztą o domu to w dresach latam:-)
Justynka - 22 lata to bardzo dobry wiek na ciązę, ja corkę urodzilam w wieku 23 lat i jakoś nikogo to nie dziwiło.... bardziej to, że w wieku 20 lat wychodzilam za maż, bo tak chciałam, a nie z powodu wpadki:-D
 
hehe dziewczyny z tymi figurami to na forum o modelingu a nie ciążowym.:-)


Justyna miej ludzi w nosie. U nas na studiach też dziewczyny miały już dzieci i nikogo to nie dziwiło. Nabierz pewności siebie bo dziecko nieplanowane to wcale nie dziecko niekochane i niechciane, więc bądź dumna bo zobaczysz jak się zmienisz jako mama i jaka staniesz się zaradna i zdecydowana:-).

A ja zawsze chciałam najpierw dziecko a potem ślub i tak też zrobiłam (no tyle tylko że szybki cywilny wzięliśmy żeby nie było żadnych problemów jak byłam 5 mies ciąży) i przez to wszyscy ale to wszyscy z rodziny i znajomych myślą że wpadliśmy i wiesz co ... po 2 osobie przestało mi się chcieć tłumaczyć że można wybrać inną drogę...:-)
 
CAM00187.jpg

A oto i moje brzuszysko :-). w poprzedniej ciąży do końca mogłam nosić normalne biodrówki, a teraz....11 tydzień a ja czuję ucisk w portkach....tym razem chyba się nie obędzie bez ciążowych ciuchów ale może przynajmniej ludzie będą mi ustępować miejsca w tramwaju :-)
 

Załączniki

  • CAM00187.jpg
    CAM00187.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Fajne macie brzuszki i figurki , ja zrobię foto za tydzień co 2 tygodnie robię sobie , moja mamuśka mówi ,że brzuszek mi rośnie ,a pupa i nogi schudły , ja ogólnie długo walczyłam ze sporą wagą bo brałam leki przez 2 lata ,które zmniejszają metabolizm i podwyższają apetyt ,a w sierpniu odstawiłam te leki bo chciałam zajść w ciążę i przed ciążą tuż ważyłam 62kg i nadal tak ważę , kiedyś ważyłam 58 zanim leki zaczęłam brać i jak odstawiłam to chudłam dość szybko.
Co do tego kiedy dziecko ,w jakim wieku i kiedy ślub to indywidualna sprawa my się zaręczyliśmy jak miałam 19 lat ,a rok później wzięliśmy ślub ,a ludzie sobie mogli gadać co chcieli , nie ma co się przejmować ;-).
 
Do góry