reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

Dzieki dziewczyny, az sie boje co bedzie pozniej, ale moze teraz szybko rosnie a pozniej zwolni troszke ;-)
 
reklama
Domi88- specjalnie dla Ciebie ;-) tylko zaznaczam moi są jednojajowi.
20140121_143237.jpg
 

Załączniki

  • 20140121_143237.jpg
    20140121_143237.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 90
dobra, to teraz moj dziodziolek i jego brzuszek - 13tydzieńusg 12t5d.jpg13t.jpg
i sorki za jakość zdjęcia bobaska
 

Załączniki

  • usg 12t5d.jpg
    usg 12t5d.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 88
  • 13t.jpg
    13t.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 91
martuskaa jakaś ty zgrabna diablico :-). Gdzie się to twoje dziecię ukryło :-)

Anielka no na bliźniaki nie wyglądasz :-). Ślicznie.

Afja wrzucaj wrzucaj ślicznych brzuszków nigdy za wiele. Ja może jutro lub pojurze podeślę swój :-)
 
reklama
Nikitka- aż się zarumieniłam;-) dzięki.... dzidzia jeszcze mała więc nie potrzebuje duzo miejsca, zobaczymy za kilka tygodni. Czekam na Twoje fotki
nie wiem, jak Wy, ale ja lubię oglądać zdjecia ciazowych brzuszkow i maluszkow.... marzylam o tym momencie 4 lata.... w koncu mogę się i ja chwalić... bo w ciązy z Wiktorią nie miałam aparatu:-(
 
Do góry