reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie sie kierowac po zaświadczrnie o tokofobi?

Marcowamama20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Grudzień 2020
Postów
56
Strasznie boje sie porodu. Poza tym przyjaciółka stracila dziecko i na moja psychikr tez to mialo wplyw... Kto mi wyda takie zaswiadczenie bez problemu? Najlepiej adres
 
reklama
Poszukaj sobie lekarza, który przyjmie Cię w formie teleporady.
Tylko pamiętaj, że zaświadczenie też niczego nie gwarantuje, bo ostateczną decyzję podejmuje lekarz przyjmujący poród.
 
Sądzę, że lęk przed porodem to jeszcze nie tokofobia.
Każda boi się porodu :)
Jeśli wszystko jedno psychiatra czy okulista to od razu widać, że to naciągane. Skoro chcesz koniecznie CC to placówki prywatne oferują taką usługę.
 
Dokładnie jak pisze @witch84, zaświadczenie zaświadczeniem ale wszystko tak naprawdę zależy od lekarza przyjmującego poród. Tam gdzie rodziłam jest parcie na porody naturalne, znam jeden kontrowersyjny przypadek kiedy lekarz nie zgadzał się na cc mimo zalecenia onkologicznego.
 
reklama
Do góry