reklama

Gdzie znaleźć męża...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2012' rozpoczęty przez Flaurka, 18 Wrzesień 2012.

?

Swojego męża/partnera poznałam:

1. przez internet - portale, czaty, gry etc.

głosów: 7
    20,6%
  2. w pracy

głosów: 5
    14,7%
  3. w szkole

głosów: 3
    8,8%
  4. na imprezie

głosów: 1
    2,9%
  5. przez znajomych

głosów: 18
    52,9%
  1. Flaurka

Flaurka Fanka BB :)

Hej lasencje - po dyskusji na FB naszła mnie ciekawość, skąd w dzisiejszych czasach bierze się męża. Jak zechcecie to zapraszam do oddania głosu.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że będzie to nieco tendencyjne, gdyz wszystkie jak tu jestesmy mamy cią do internetu i ta opcja może się cieszyc powodzeniem:)

2. Katasza

Katasza Fanka BB :)

Ja poznałam męża można powiedzieć przez byłego faceta :-D

3. reklama
  4. Patina26

Patina26 Fanka BB :)

A ja przez była laske , mojego obecnego męża heheh

5. Flaurka

Jasna brzydka choroba - zapomniałam o "innych opcjach" - jak zanetaa - kierowce autobusu znałaś?? to głosuj, że przez znajomego:)

6. kosheen

kosheen Zaciekawiona BB

ja swojego męża poznałam na studiach...byliśmy na tym samym kierunku :) z

7. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

ja przez portal randkowy:zawstydzona/y:

8. natalka1704

natalka1704 Fanka BB :)

ja mozna powiedziec ze w pracy( tzn ja meza jeszcze nie mam:cool2: ) na truskawkach w Niemczech :-)musialo mnie az tam wygnac ;-)

9. zanetaa

zanetaa wrzesień2008 i maj2012

Flaurka - miałam pisać, że brakuje "inne" i nie, nie kierowcę (nienawidzę ich, bo jednym z nich jest mój dawaca spermy, czyt. ojciec). w sumie mogę zaznaczyć kilka opcji, bo to był znajomy, znajomego, znajomego, jechaliśmy do szkoły i tak jakoś na niego wpadłam (taaa, tylko szczęściarz potrafi przelecieć pół autobusu i wpaść na przyszłego męża)...

10. reklama
  11. Flaurka

Doopa ze mnie a nie ankieterka - bo teraz mi inne opcje do głowy przychodzą... a 2 razy w spisie powszechnym biegałam... Wikasik, As - możecie tu opcje dodawać?

12. kugela

kugela Fanka BB :)

zanetaa - nie chce byc niedyskretna ale... Ty ten autobus przebieglas czy przelecialas polowe jego pasazerow? ;-):-D

Poleć forum