reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie znaleźć męża...

Swojego męża/partnera poznałam:

  • przez internet - portale, czaty, gry etc.

    Głosów: 7 20,6%
  • w pracy

    Głosów: 5 14,7%
  • w szkole

    Głosów: 3 8,8%
  • na imprezie

    Głosów: 1 2,9%
  • przez znajomych

    Głosów: 18 52,9%

  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
kugela - zahamował cham jeden gwałtownie i ja fruuuu na miśka (przegięlam z tą połową, może to były 3m, ale wywrotka była)

Flaurka - Misiek uwielbia tą piosenkę i słucha jej codziennie, więc błagam - dość ;p
 
Ja też ja uwielbiam - mam ciarki przy

Żebrząc wciąż o benzyne
gnałem przez noc
silnik rzęził ostatkiem sił


Ta piosenka to relikt epoki, hymn zakochanych - arcydzieło - piosenka mojego zycia
 
Hehe Zanetaa no fakt, toś miała szczęście :-Dja mojego poznałam dzięki znajomej :-p przyjechał naprawić mi kompa i został tak jakoś na dłużej :-p jak to dobrze, że poza śpiewaniem zna się na informatyce, bo gdyby nie to... :-D
 
wstyd się przyznać, ale jestem odważna..
bo wtedy miałam na sobie śliczną koronkową bluzkę na ramiączkach i dekoltem niemal do pępka (no może nie tak dużym, ale dużym) i kiedy już leżałam na zaskoczonym chłopaku, zobaczyłam, że patrzy mi na cycki i co? i pół cycka na wierzchu:szok:
musiał się we mnie zakochać jako, że mając 18lat nosiłam stanik z miseczką c.
znajomi przezwisko "szczęściarz" zamienili na "cycuszek" ku mojej rozpaczy.. do dziś jest to świetna anegdotka..
 
Ostatnia edycja:
Ja mojego poznalam w Londynie, u znajomych w domu, chodzialam do nich od czasu do czasu az sie tam wprowadzil i ON:)))... pomyslec, ze w Pl czekal na mnie moj 4 letni zwiazek...
 
reklama
Do góry