reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie znaleźć męża...

Swojego męża/partnera poznałam:

  • przez internet - portale, czaty, gry etc.

    Głosów: 7 20,6%
  • w pracy

    Głosów: 5 14,7%
  • w szkole

    Głosów: 3 8,8%
  • na imprezie

    Głosów: 1 2,9%
  • przez znajomych

    Głosów: 18 52,9%

  • Wszystkich głosujących
    34

Flaurka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2011
Postów
1 561
Miasto
Zielona Góra
Hej lasencje - po dyskusji na FB naszła mnie ciekawość, skąd w dzisiejszych czasach bierze się męża. Jak zechcecie to zapraszam do oddania głosu.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że będzie to nieco tendencyjne, gdyz wszystkie jak tu jestesmy mamy cią do internetu i ta opcja może się cieszyc powodzeniem:)
 
reklama
Flaurka - miałam pisać, że brakuje "inne" i nie, nie kierowcę (nienawidzę ich, bo jednym z nich jest mój dawaca spermy, czyt. ojciec). w sumie mogę zaznaczyć kilka opcji, bo to był znajomy, znajomego, znajomego, jechaliśmy do szkoły i tak jakoś na niego wpadłam (taaa, tylko szczęściarz potrafi przelecieć pół autobusu i wpaść na przyszłego męża)...
 
Doopa ze mnie a nie ankieterka - bo teraz mi inne opcje do głowy przychodzą... a 2 razy w spisie powszechnym biegałam... Wikasik, As - możecie tu opcje dodawać?
 
reklama
zanetaa - nie chce byc niedyskretna ale... Ty ten autobus przebieglas czy przelecialas polowe jego pasazerow? ;-):-D
 
Do góry