reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda

Dziewczyny, moja rodzina znów się powiększa, mam do sprzedania meble w b.dobrym stanie bez uszkodzeń. W zasadzie polecam dziewczynom z Warszawy, gdyby chciały, bo można obejrzeć a z drugiej strony kwestia transportu jest łatwiejsza.
To są meble Meblik, seria Księżniczka... Jest jeszcze łóżeczko 70x140cm i pojedynczy regalik.
Co do ceny to podam na PW, generalnie ok 30% tego co zapłaciłam....
 

Załączniki

  • cyfrówka 1198.jpg
    cyfrówka 1198.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 72
  • cyfrówka 1201.jpg
    cyfrówka 1201.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 72
  • cyfrówka 1773.jpg
    cyfrówka 1773.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 80
  • cyfrówka 1776.jpg
    cyfrówka 1776.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 82
  • cyfrówka 1775.jpg
    cyfrówka 1775.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 79
  • cyfrówka 1818.JPG
    cyfrówka 1818.JPG
    28,4 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Sprzedam kombinezon przejściowy rozm.0-3mc w bardzo dobrym stanie. wykonany z drobniutkiego sztruksukombinezon 0-3.jpgkombinezon 0-3 aplik.jpg Cena do uzgodnienia na priv.
 

Załączniki

  • kombinezon 0-3.jpg
    kombinezon 0-3.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 95
  • kombinezon 0-3 aplik.jpg
    kombinezon 0-3 aplik.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 96
laktator.jpgLaktator AVENT - Philips ISIS VIA kilka razy używany, Brak pojemniczków! Wymienie na małą paczkę pampersów rozm.1 lub jej równowartość:-)
 

Załączniki

  • laktator.jpg
    laktator.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 110
Witam mamusie;) Jeżeli chcecie dla swoich pociech urządzić jedyny w swoim rodzaju pokoik, dekoracje zapraszam do współpracy;) Uszyję specjalnie dla Twojego skarba pościel, kocyki , firaneczki i inne dekoracje pokoju;) Więcej informacji na priv
 
Sprzedam ubranka po mojej córce w rozmiarze 0-2 latka w bardzo niskich cenach !!! Ubranka są w większości założone tylko jeden raz, są w idealnym stanie.
W poniższych linkach zamieściłam ubranka według rozmiarów wraz z cenami. Możliwość dużej negocjacji cenowej!!!!
Zapraszam: kontakt e-mai: dominika_zakowska@wp.pl
[FONT=&quot]Ubranka 0-3 miesiące Ubranka 0-3 Miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 3-6 miesięcy Ubranka 3-6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 6 miesięcy Ubranka 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 6-9 miesięcy Ubranka 6-9 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 9 miesięcy Ubranka 9 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 12 miesięcy Ubranka 12 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 18 miesięcy Ubranka 18 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 2 lata Ubranka 2 lata - Dzieci - Fotosik.pl
KURTKI< BUTY< SUKIENKI I INNE Kurtki, buty, sukienki i inne - Dzieci - Fotosik.pl

[/FONT]
 
Do góry