reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hejo, :-)

pr - ja też często sama wolę coś ciężkiego zrobić. Jak poproszę małża to owszem, zrobi, ale dużo później niż mi się widzi. Mu się nie spieszy ;-)

Future, ranny ptaszku ;-) dzień dobry ;-)
 
reklama
Hejka

Pisałam wczoraj ale mi posta wcięło... W każdym bądź razie życze wszystkim udanych wyjazdów:tak:.

Ja się męcze z żołądkiem od 3 dni... Masakra jest ze mną... Wrrr, ale 3 kg w 2dni zrzuciłam:-D
 
hello
megi milej podrozy;-)fajnie wam ale 2 tygodnie jak dla mnie w gorach o zdecydowanie za duzo...dla mnie kilka dni wystarczy:-Da ty napewno sie stesknisz za domem i za tym spokojem:-D
ania pr a wiesz ze jeszcze jakis czas temu mialam to samo z moim...wiesz bo faceci z reguly nic nie musza..bo przeciez kase dawaja i nic nie musza juz ale dluga walka pomogla i mi teraz pomaga i bardzo mnie to cieszy:tak:naprawde;-)rozmowa rozmowa jeszcze raz rozmowa kochana aniu:tak:
future ja zauwazylam u siebie ostatnio ze wogule nie mam cierpliwosci moj juz duzy tez niby duzo rozumie ale takie fochy robi ze szok....tyle ze ja jestem tego zdania ze tatus jest od kar:-Da widze ze wasza mala dopiero was wyczuwa hehe
ogarne se i lece do miasta..zapitala mi ten czas na nic czasu nie mam.wstalam dzis wczesniej zeby obiad podszykowac bo zanim wroce to 11 bedzie a na 13 do pracy
aaaaaaaa i urlop mam od 13go :-D

marzenka ale z nim sie nie da rozmawiac...
 
o mama jaki upał. Hesia padła w piaskownicy aaaaaaaaaaa nie mialam jak ją otrzepać i się obudziła haha. no ale otrzepałam, położyłam brudaska do łózia i śpi dalej ;)))

hyba coś mi się zdaje, że basenik zaliczymy,
 
reklama
Do góry