reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
czesc ja dopiero teraz mam czas
od rana ganiam jak zwariowana ciagle cos jest do zrobienia
jeszcze mialam dzis gosci..prawdziwe babyboom w domu:-D
martynka dzis mega marudna jest zjadlam rano schab i chyba jej zaszkodzil tzn te przyprawy.....spala mi tylko dwie godz na spacerze a tak caly czas marudzi......spi po pol godz i tyle...
oj ciacho jak ja bym chciala sie nacieszyc mezem :-D:-D:-D:-Dpoki co nie mam czasu nawet go przytulic..ale sam przyjdzie do kuchni i sie droczy ze mna:-Dtyle dobrego:-)
dawid ma goraczke,,wczoraj byl z tata na rowerach i wyszlo:crazy:
owca ja tez nie lubie takiej pogody ale coz zrobic takie uroki jesieni
 
Hej niedzielnie...
w koncu mam slonce :-) bylismy na dzialce chwilke tak fajnie sie siedzialo na krzeselku w sloncu :tak:
Wczoraj siostra z mama posiedzialy do 21 , obalilysmy 2 butelki wina :-D
dzieciaki sie pobawily a mloda pojechala z nimi i spala u babci , dzis ja przywioza :tak:

Marzenka jak Dawid przeszlo mu ??
bylas u Magdy w szpitalu ?
 
hejo
owca dawid dalej mi goraczkuje boli go gardlo ale smiga po domu..
byla u magdy sliczna mala,,hehe a jakie wloski ma na zywo o wiele lepiej sie prezentuja a i hania ma charakterystyczny glos:-)
 
witam
dopiero w domu :-D najpierw gosci pozniej sami w gosci pojechalismy:-D
owca u nas tez od dwoch godzin piekna pogoda a wsumie juz prawie koniec dnia bo słonce zachodzi
marzenka zdrowka dla mlodego
 
Hej...
ja dzis w domu , zupe wlasnie gotuje , pranie zrobilam a potem do dentysty mamy termin z mlodym :tak:
wkurzylam sie dzis bo zalatwilam sobie jeansy..wrr :angry:
chcialam skleic super glutem buty mlodego i 2 krople kleju kaply mi na spodnie :angry:
namoczylam w odplamiaczu i wypralam i dalej sa plamy wrr..nadaja sie do smieci albo na krotkie spodenki przerobie kurde nowe spodnie wkurzylam sie...jeszcze palce mi sie lekko skleily :-D
i mam taki zaschniety klej teraz na paluchach hehe..
 
reklama
dzien dobry
owca szkoda spodni ale zdarza sie, ja tez sobie tak jedne spodnie zalatwilam, myslalam ze szalu dostane ale na wlasna glupote nie ma granic co nie?;-):-D
u nas piekna pogoda:-)
 
Do góry