reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dobrze ze nic sie nie stalo ze nie na galowo:-) powiem ci tak po moich doswiadczeniach z nfz to chyba wolem mnie tam nie zaciagna, wybaczcie ale zeby wiertlo sie odkrecalo w czasie wiercenia...:dry:
marzenka 4 pralki prania to duzo:-D:-D? tzn.jest roznica 3 a 4 osobowa rodzina
ja zima mniej piore ale 3 pralki to norma a od wiosny do jesien to 5 jest norma czasem wychodzi ze wiecej piore niz jest dni w tyg:-D
 
reklama
A ja juz wrocilam z nerwem :angry:
pojechalam i pocalowalam klamke :angry: stracilam 40 minut w jedna strone na dojazd do dupy..
jeszcze deszcz pada i buty mi przemokly , i skarpetki cale mokre..
Wielka pani nie zostawila mi klucza, zawsze chowala mi w jedno miejsce a dzis nie bylo...
patrzalam 3 razy i nie ma , dzwonilam domofonem bo pomyslalam ze moze jest w domu tez nikt nie odbieral , na komorke tez 3 razy i poczta sie wlacza :angry: co za dziewczyna nieodpowiedzialna , nie wiem czy zapomniala czy co...
chyba wiecej nie pojde juz do niej..niepotrzebnie pojechalam taki kawal drogi..:angry:
na week chyba moja sis przyjedzie z synkiem , to moze bysmy jutro do sali zabaw pojechaly bo dzieciaki sie zanudza w taka pogode deszczowa a my z nimi zwariujemy :-p

Madziarena to trzymam kciuki :-)
Marzenka u mnie z reguly 2 pralki na tydzien wychodzi :tak: 4 to duzo masz...:tak:
u mnie nieraz 3 w sobote wlaczona jak m swoje robocze ciuchy pierze :tak:
 
owca wspolczuje, szkoda tylko twojego czasu, bywaja tacy ludzie niestety
ja samej bielizny mam pralke tygodniowo, do tego 1-2 pralki poscieli takze wychodzi 4-5razy w tyg, ostatnio prałam firany cala pralka zawalona byla:-D
 
Gdzie sie podziewacie ???

ja sie nudze...:cool2: caly dzien pada , nawet nie ma jak z psem wyjsc...
bede robic salatke gyrosa , dlugo nie mielismy :tak:

Ciacho pierzesz posciel co tydzien ?
 
bylismy na godzinnym spacerze z psem:-) piekna taka jesien:-)
owca co tydzien ale zadarza mi sie co 2 tyg, ja często zmieniam pościel i uważam, ze to norma,
gyrosa to ja chyba od miesiaca nie robilam i nie jadlam moze reście rodzinki zrobie kto wie:-)
 
ja mam chwilke mala spi a moi poszli na rower
madziarena jest w szpitalu wody jej sie sacza i do jutra powinno byc juz po;-)odwiedze ja napewno:tak:
no widzicie duzo mam tego prania jedno poprasuje a juz nastepne czeka..wlasnie zaraz sie zabieram wlasnie..
no jak moj mi przywiezie robocze ciuchy to jeszcze wiecej mam..ale tak to jest jak male dziecko jest;-)
owca wkurzylabym sie tez...
ciacho ja wymieniam posciel raz na miesiac no chyba ze dawid sie zesika czy cos to wtedy czesciej...
bylismy u okulisty i dawid ma stwierdzony astygmatyzm...kolejna wizyta 7 stycznia dwa dni wczesniej ma miec oczka zakrapiane antropina..i zobaczymy ale mowila ze juz zawsze bedzie nosil okularki no chyba ze sie jednak wyleczy..tak myslalam ze nic sie nie poprawilo...
 
ciacho gdzie ta piekna jesien ? no gdzie ? bo u mnie masakra za oknem...ale i do was przyjdzie haha :-D

marzenka dzieki za info o madziarenie , to szybko ja ruszylo fajnie...
a to ona u ciebie w szpitalu rodzi ??..
uuu to nie fajnie z tymi oczkami ale moze za jakis czas bedzie ok :tak:

ja posciele tez raz na miesiac piore i wystarczy :tak:
musze jechac do sklepu bo kukurydzy nie mam do salatki i kurcze czekam na tego mojego zeby z nim jechac,
ale pewnie wieczor bedzie bo dzwonilam to jeszcze w robocie fuck !!...
 
marzenka dzieki, jeszcze urodzi dzisiaj kto wie:-)
z astygmatyzmu sie nie wyrasta, ale jak bedzie duzy moze bedzie mozna laserowo skorygowacja to lubie czysta i pachnącą pościel niewyobrazam sobie spac miesiac w poscieli:sorry2:
owca no wlasnie ponoc jutro i pojutrze u nas ma padac:dry: a niby tak ladnie mialo byc:baffled:
 
dzien dobry
ale tutaj pustki:eek: marzenka pewnie cieszysz sie mezusiem:-)
owca a ty gdzie? u ciebie dalae pogoda pod psem?
my juz po zakupach i trzeba sie zabrac za sprzatanie niestety:-D
 
reklama
Hej..a ja sie nudze haha
obiad naszykowalam , troche posprzatalam i czekam siostra przyjedzie z malym zaraz , zostawi go, dzieciaki sie pobawia i potem jeszcze raz z mama przyjada popoludniu ...:tak:
ciacho pogoda taka srednia bylo w miare a teraz zaczelo znowu padac do dupy...:tak:

Milej soboty laski :-)
 
Do góry