reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

a ja się nie pochwaliłam, że mam new laptop i jeszcze M mi fundnął ekspres do kawy. Tylko, że na razie to on będzie pił bo ja kawy nie piję.

Ciasteczko- dzieciaki zdrowe są. Odkąd w domu siedzią to zdrowe. Podziel się przepisem na to chilli, zrobię jak przestanę karmić, bo ja uwielbiam ostre jedzonko.

Ja też jestem za wychodzeniem gdzieś samemu. Ja jak byłam w ciąży to maluchy pojechały 3 razy same nad morze z dziatkami. Raz mnie nie widziały 4 dni- jak na porodówce byłam i raz 1 tydzień jak leżałam z Antkiem w szpitalu. Moje lubią gdzieś wyjechać, do babci na nockę iść. No ale teraz to mam jeszcze Antka i muszę poczekać aż z cyca zejdzie to też go wydam do jakiejś babci. Na początku na krótko, trzeba dziecko przyzwyczaić i siebie. Zawsze tak robiłam. Może nie jeżdżą moje dzieci często, szczególnie zimą, bo babcie by zwariowały z nimi zimą w domu, ale latem, jak można gdzieś jechać z dzieciakami albo wyjść to przynajmniej raz w mc wybywają na nockę. Czasem człowiek chce odpocząć.
 
reklama
hejo.
moje dzieciaki powariowaly dawid wstal o 4-30:wściekła/y::wściekła/y:przylazl do nas i w najlepsze wyspany zaczal se gadac no nie moge mu wbic do glowy ze my jeszcze chcemy pospac.no martyne nie spala mi od 4 i dopiero przed 7 zasnela dzieki temu juz mam chatke ogarnieta...no cos dawid mi sie przestawic na nowy czas niechce.wczoraj juz padl po 18..w sumie dobrze ale z rana tez nie dobrze tak jak sie budzi za wczesnie jeszcze...ale w sumie to by bylo ok 6 na stary czas wiec normalnie wstaje...
larvunia jak mi raz siostra m wziela martyne na 2 godz to tez juz tesknilam...jak mi spi po 5 godz to juz tesknie za jej usmiechem no chore ale taka jest matczyna milosc..jak ja bylam w szpitalu to odpoczywalam i cieszylam sie chwila..
kroma to ci maz zrobil niespodzianke mega..ciesz sie z nowego lapka bo moj juz sam sie wylancza przegrzewa sie i za dlugo siedziec nie moge..a na mojego meza lapka nie chce siadac bo jak on to mowi ledwo go dotkne i juz cos mu nie dziala:-D:-Dco do ekspresu hehe wiedzial co kupowac :-Dja nie lubie takiej kawy niesmakuje mi..teraz zaczelam pic rozpuszczalna a tak to inke pilam.
ciacho ja jestem taka ze staram sie nikogo nie komentowac nie wtracac sie jak dziecko jest ubrane bo co mnie to obchodzi...kazda matka wie co najlepsze dla swojego dziecka..a juz w dupie mam obce mi osoby..kiedys probowala ze mna gadac w przychodni jak na gina czekalysmy to juz wtedy wiedzialam ze dziwne ma myslenie na temat dziecka i widac ze jej to pierwsze a ja juz inaczej mysle..
kumpela wczoraj do mnie dzwonila i mowi ze jej bartek nie raz mowil ze dawid w lazience pokazuje mu pisiora:-D:szok:no i chciala mi powiedziec oni razem do grupy chodza no to ja dzis pytam go czy pokazuje a on zdziwiony i mowi ze nie ze tylko arek go podglada w lazience i ze z bartkiem sie dogadac nie moze bo on gadac nie umie..ten sam wiek a ma mowe 2 letniego dziecka.no i niewiem co mam o tym myslec.
 
Heloł dziewuszki. Ładny dzionek za oknem, ubiorę Pawcia i skocze do warzywniaka po ziemniaki, Zuzia pogra na lapku przez ten czas, raz już na 15 min została sama nie dawno i była grzeczna. Myślę że nic jej nie będzie jak wyskocze po chleb i te pyrki. Brać jej nie mogę, wczoraj miała bańki kładzone.
eZoja no ja też tak mam że jak wyjdę gdzieś na dłużej to tez myslę jak m sobie radzi z dziećmi:)
Dziękuję za życzenia zdrówka dla moich dzieci. Nadal kaszlą, na lekach są.
 
witam.
oj mój błąd nie zjadam 4 bułek tylko 4 połówki :p głodna jestem bo mała ciągle wisi przy cycu. ale nie ważne :)
Marzenka moja przychodzi do domu i mówi, że Eryk ja podgląda w ubikacji WTF??
Hania tez ciągle się śmieje - kochane dziecko, a co do zostawienia Amelki z kimś? hm ... raz zostawiłam ja z babcia jak szlam na zabawę i chyba z 6 razy dzwoniłam czy wsio ok, a jak byłam w szpitalu to już masakra tak tęskniłam, ehs takie my matki już jesteśmy :)
mała śpi mi na ręce to dużo nie napisze idę ja odnieść do łóżeczka i domek ogarnąć paaa
 
kroma o widze ze my podobnie mamy, kochane dzieciaczki ale raz na jakiś czas potrzeba luzu:-D
to super ze M zrobił ci takie prezenta:-) my rok temu sobie na rocznice ślubu kupiliśmy expres do kawy i powiem ci ze
przywyklam do takiej kawy czasem sobie zrobie a moj M to nałóg kawowy:baffled: a przepis na chilli podam na blogu a można zrobic w łagodniejszej wersji poprostu nie dawać tyle przypraw a tak oprocz mielonego tam same warzywa uwielbiam a wieki nie robiłam:zawstydzona/y:
marzenka takie dzieciaki sa w tym wieku a prawdy jakby sie nie dowiesz
madziarena ja wczoraj odkurzylam chalupe dokumentnie i dzisiaj juz sladu nie ma, znowu musze odkurzacz wlaczyć :dry:
 
Hej.
Jej ale mam nerwa :wściekła/y: w trakcie gotowania obiadu skończył Mi się gaz a w portfelu 2zł :-( i teraz długo długo będziemy bez obiadu bo nie mam za co kupić :wściekła/y: czemu akurat teraz, dziś już no ...... :wściekła/y::wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :-( sorki, ale normalnie uuuuuuuuuuuuussssssszzzzzzzzzzzz .....

Ide was poczytać.
 
reklama
Hejka...:happy2:

wlasnie skonczylam robic lekcje z malym , teraz jem moj pierwszy posilek dzis hehe bulka i cola :-D

Mycha wspolczuje a moze rodzicie mogli by ci kupic gaz ? oddasz im kase jak bedziesz miala :baffled:
Future gratuluje a coz to te kolorowe motyle ? przedszkole , zlobek ? fajnie ze z dziecmi mozesz jezdzic :-)
to od kiedy zaczynasz ?
Marzenka to ci dawid wstaje wczesnie masakra...pogonilabym do wyra spowrotem...

Mloda wymyslila sobie ze idzie jutro z kolegami z klasy na Hallowen chca po domach chodzic ale dopiero o 19 i sama nie wiem tak pozno o ciemku
:baffled:

Ciacho co dzis porabiasz ?
 
Do góry