reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzien dobry
kroma padalo ale narazie cisza i oby juz dzisiaj tak zostalo:tak: i racja szczupla jestes a ze skora nie ta to wiadomo, latka leca:-D widze po sobie zwlaszcza na twarzy sie sie starze:dry:a dzieciaki jeszcze 1,5 miesiaca bo koniec roku dopiero 27 czerwiec, w gimnazjum łatwo nie jest, ale moja daje rade, nie jest zle:tak:
owca o slimaki lubia truskawki, dziady jedne, tepic je:-D
a co ja porabiam a w sumie nic, lenie się, jakies kolczyki robiłam, na rowerach bylismy 17 km wczoraj moze uda sie to dzisiaj tez pojezdzimy:tak:
 
reklama
nie linczować ;)

jestem jestem. ale lecę zaraz do roboty.

J pojechał z dziećmi do lekarza. ospy ciąg dalszy. a mama ma spokój w pracy.


buzki dla wszystkich.

eZoja - co tam?jak tam? jestem z Tobą.
 
Hej u nas pada...
my jedziemy na 14:40 do ortodonty , takze dzieciaki szybko musze po szkole zebrac i w droge..
juz obiad naszykowalam a zjemy jak wrocimy to tylko sie podgrzeje....:tak:
Posprzatalam chalupe po wekendzie i zaraz ide na dwor z psem...

future to sie macie z ta ospa..:confused2:
 
future wspolczuje ospy ale co tam przejda i juz nigdy wiecej co najwyżej półpasiec ;-)
owca u mnie wlasnie strasznei leje:baffled: normalnie masakra z ta pogoda:baffled:
 
My wrocilismy niedawno...
Mloda dostala nowy zamek , i pod nim jakies przezroczyste gumki przykleili :tak:
mam nadzieje ze teraz bedzie sie trzymal :tak:
Po drodze musielismy wdepnac do zabawkowego bo synus musial kase z urodzin stracic :-D
bo u niego nie moze lezec :no:
Potem na bulke do maca i do domu :rofl2:

Teraz dopiero podgrzewam obiad i zaraz wroci m :tak:
 
ulala ale pustki no co jest?
dzisiaj pogoda moze byc:-D ja wczoraj w poznaniu bylam a wieczorem to myslalam ze mi glowa peknie z bolu:confused:
 
reklama
Witam . Ja juz na autobusik czekam ale sie znow spoznia. Ciacho u mnie tez robi sie pogoda w koncu nie pada i wyszlo slonce ale mimo to jest zimno. Dziolchy gdzie wy sa ? PR, AGNIS,MEGI ,MYCHA zyjecie czemu sie nie odezwiecie hihi .
 
Do góry