reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
No juz wrocilismy szybko poszlo bo to blisko po domem :happy:
Jakas infekcja sie przyplatala , dostal mlody syropki i takie cos do psikania do buzi takie jakby inhalacje
mamy robic :tak::tak:
Nie mieli w aptece to babka zamowila i dzis na wieczor lub jutro ranek bedzie :tak:
Jeszcze mnie zaskoczyla bo ja mowie ze przyjde po 19 a ona mowi ze nie trzeba oni przywioza mi do domu :-D
wiec full wypas hehe fajnie :tak:
 
Hej ja dzis jakas zalatana dopiero usiadlam teraz z kawa :tak:
bylam z rana z mlodemy w rossmanie i po odbior paczki bo ciuchy przez neta ze sklepu zamawialam :tak:
potem podszykowalam obiad robie zapiekanke ziemniaczana dzis :tak:
polazlam z psem i dopiero teraz mam chwilke...
Ale zaraz zabieram sie za biszkopt ;-) chce jakies ciacho zrobic z masa :happy:

Ciacho pokaz sandalki :tak::tak: u mnie pogoda taka se ale wazne ze nie pada ...
slonce raz jest raz sie chowa :tak:
Ale po niedzieli ma byc juz cieplutko i na czwartek az 27 st zapowiadaja toz to upal bedzie :-):-):-)
 
Fajnie. My jutro niby mamy spotkanie nad jeziorem ale nie wiem czy sie pakowac wogole tam z dzieciakami bo boje sie pogody właśnie. A oni nie do konca wyleczeni. Ale chciałabym bp gucia chrzestna z anglii zjezdza. No zobaczymy jutro jak pogoda. A ja juz po pracy i po zakupach. Hesiu spi a ja ogarniam chatę z guciem. Zaraz idziemy sie wietrzyc trochę
 
Ciacho wow :szok::szok: rozowe odwazna jestes ;-):-D
troche nie w moim typie bo ja tylko plaskie nosze ale ogolnie spoko :tak:

Future a co to za imprezka jakas sie wam szykuje jutro ?

Pogoda sie zrobila , slonko swieci fajnie jest :-)
Bylam mloda zaprowadzic do cyrku poszla z kolezanka :tak:
 
reklama
owca ja tez lubie ale nie na takim calkiem plaskim bo stopy mnie bola i przywykłam do miekkiej wysciólki i teraz wszystko niewygodne:-D
a sporotwe mam takie rzymianki czarne wiec git jest a ja lubie rozowy byly pieke fioletowe ale musialabym z zagranicy zamawiac
to mloda rozrywkowe popołudnie ma:tak:
future dzieki, widze ze tez lubisz kolorowo:-)
 
Do góry