reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotuj z wrześniowymi mamusiami czyli kulinaria:)

reklama
u mnie rybka z ryżem i szpinakiem (tzn szpinak chyba sama będę jadła, bo chłopaki antyjarzynowi są, Michał jeszcze ale jak tatuś mówi "ble", to co on ma powiedzieć?)
skrzydełka wczoraj wieczorem wrzuciłam do gara, zupę na dzisiaj ugotowałam i prawie całą od razu zjadłam, na dziś może talerz został:-D
 
madzik a jak robisz potrawkę z kurczaka?
u nas zupa krem z pomidorów 3 dzień..a na drugie nic..może coś na szybko wymyślę..jak nie to pierogi siedzą w zamrażalce..jakos weny do gotowania brak..
 
a mnie dzis naszło na takie wiosenno letnie szybkie jedzenie, ziemniaki ze smietanką, szczypiorkiem i jajkiem sadzonym.

Wogóle, za ziemniakami jestem baaaardzo, a sotatnio w ciąży, ziemniaki z masłem + śmietana . . . . . nic innego nie musiało by istnieć.
 
u mnie dziś rosołek i potrawka z kurczaka

o taką inspiracje mi chodziło :tak::tak::tak:
dzięki

a mnie dzis naszło na takie wiosenno letnie szybkie jedzenie, ziemniaki ze smietanką, szczypiorkiem i jajkiem sadzonym.

Wogóle, za ziemniakami jestem baaaardzo, a sotatnio w ciąży, ziemniaki z masłem + śmietana . . . . . nic innego nie musiało by istnieć.

Też mam ochotę na ziemniaczki i jutro bedzie gzik, czyli ziemniaczki w mindurkach i śledzikiem w smietanie. Śledziki dziś zakupiłam mniam mniammm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aniawos jest bardzo łatwa i super smaczna. Najpierw gotuję rosołek (co masz, czy skrzydełka, czy udka, czy cały kurczak), później drobię mięso na kawałeczki, wrzucam do garnka, dolewam trochę rosołu, ze 2 marchewki starte na tarce, na grubych oczkach, cebulkę jak chcesz, może być w półksiężyce, ziele ang, liść laur. i przyprawy. Musi się kilka minut pogotować, później dodaję śmietanę, i zagęszczam mąką i gotowe:-) Może być z ziemniakami lub makaronem
Bebzonik proszę bardzo. Śledzie do tego dajesz takie w occie??? ja nigdy o czymś takim nie słyszałam, jak to się robi???
 
Bebzonik proszę bardzo. Śledzie do tego dajesz takie w occie??? ja nigdy o czymś takim nie słyszałam, jak to się robi???

madzik1388,
śledzie solone. Trochę je moczysz w wodzie by się pozbyć soli. Kroisz drobniutko cebulkę i pieprzysz pieprzem i odrobne solą by cebula póściła sok. Odduszasz cebulkę. Śledzie kroisz ( tak jak lubisz ) ja lubie paseczki ok 1 cm dodajesz śmietanę 18 % mieszasz i gotowe!
 
reklama
madzik1388,
śledzie solone. Trochę je moczysz w wodzie by się pozbyć soli. Kroisz drobniutko cebulkę i pieprzysz pieprzem i odrobne solą by cebula póściła sok. Odduszasz cebulkę. Śledzie kroisz ( tak jak lubisz ) ja lubie paseczki ok 1 cm dodajesz śmietanę 18 % mieszasz i gotowe!
a do tego proponuję jabłuszko w kosteczkę wkroić :tak:
 
Do góry