reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :)

Ale fajny wątek. Na pewno będę was tutaj podczytywać :)

Ha-NN-aH ja właśnie też się zastanawiam nad takim zabiegiem, ale to dopiero za jakiś czas jak będzie kolejna dzidzia i uznamy, że więcej nie chcemy.
 
reklama
Wrublik - taki mały człowieczek się rozwija. Miło popatrzeć, zwłaszcza, że wszystko w porządku.
 
aaaaaa ja dziś śniłam że na usg wyszło że będzie dziewczynka... i to taaaak wyraźnie :-D no coż trzecia, to nie nowość już a do połówkowego jeszcze trochę ponad 2 tygodnie
 
Cześć dziewczyny,

ale Maksiu dał nam dziś popalić w nocy :no: Obudził się i go wzięłam do nas do łóżka, a on przez całą noc się wiercił jakby miał robaki w tyłku :szok: Spał w poprzek łózka, wzdłuż, po przekątnej, połową na nas połową na łóżku...i co gorsza, co chwilę zmieniał pozycje !!! Eh, nie wiem co mu się stało :dry:

Gdzie jesteście kochane ciężarówki ?? Jak się czujecie ??
 
cześć no to mi WIkunia dziś podobną nockę urządziła... między 3 a 4.50 nie sposób było jej ułożyć machała rękami, gadała, przekładała się...
no a ja znowu krwawię :-( wyszły mi dwa skrzepy, więc najbardziej podejrzewam "przehulanie" na święta... już nie po raz pierwszy mam krwawienie, ale zawsze tak ogromnie się boję by to nie było ten ostatni raz... ;(
 
Sny - czasem też mi się śni, że jestem w ciąży.
A kiedy wstawicie zdjęcia brzuszków, bo jestem ciekawa jakie już są. ;)
 
reklama
Do góry