reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :)

reklama
eh, a my nadal problem z imieniem dla malucha...:sorry2: najgorsze jest to, że nie mogę sobie żadnych imion przypomnieć, ale również nie potrafię znaleźć jakiejś dużej bazy imion w internecie...chyba się cofam w rozwoju:p
znacie może jakieś stronki z imionami ?
 
wrublik o kurcze kochana a mozesz to dziś skontrolować? jakieś USG? może na izbe podjedźcie, byc może oko innego lekarza coś da...
Strasznie mi przykro że nie możesz tą ciążą się cieszyć tak w pełni:blink:
 
sarka, olcia, od swego gina mam wyraźne zalecenie, dopóki nie odczuwam skurczy, a krwawienie nie jest większe niż na @, nie ma co stresować się, a po prostu leżeć, co właśnie staram się wypełniać, do szpitala mam 30km, więc lepsze to nie byłoby... muszę niestety pogodzić się że ciążę mam zagrożoną i ciągle się pilnować, a lekarz prawda uprzedzał, że święta często są pokusa by sobie trochę pofolgować... no i niestety
 
reklama
Do góry