reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Ja z niecierpliwoscia czekam, az mi się deska do prasowania popsuje bo denerwuje mnie, nie jest stabilna. Ale znajac mojego meza to ja popsuje a on mi ja naprawi.
 
Agawar no ja właśnie też moją deskę przeklinam i gdyby to ona się popsuła - miałabym powód do świętowania, a tu jak na złość.
W kwestii deski to ja postanowiłam, że jesli do końca roku moja obecna wytrzyma to ją własnoręcznie złamię.
 
Witajcie mamuśki!!!

Nadrobiłam(jak zwykle:-D) zaległości...

My wczoraj bylismy na 12 urodzinach sieci komórkowej i tak zeszło się że w domciu byliśmy dopiero o 2.30, więc dzisiaj pospalismy:tak:
Niedawno jedlismy śniadanko a Wy juz po obiadkach:-D

Poza tym u nas w porządeczku, bóle podbrzusza na razie dały mi spokój i śpię wyśmienicie:-)

Misiówka obiecuje poprawę:zawstydzona/y:
Mamy 3:2 za nie zakladaniem nowej listy-prosze dalej glosowac.

Jestem za obecnym wątkiem:tak:

Życzę Wam miłego dzionka

Aaaaa i witam nową grudnióweczkę - Asia20:tak:
 
Witam serdecznie mocko Madzienkę:* już jakoś dlugo nie spotkałam Cie na klikaniu....zresztą ja tez ostatnio troszkę zamulkam.....

My z misiaczkiem idziemy na spacerek.....do napisania pozniej mamuśki:*
 
reklama
Do góry