reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam serdecznie mocko Madzienkę:* już jakoś dlugo nie spotkałam Cie na klikaniu....zresztą ja tez ostatnio troszkę zamulkam.....

My z misiaczkiem idziemy na spacerek.....do napisania pozniej mamuśki:*

Witaj Kana skarbie przyznaję się trochę Was zaniedbywałam:zawstydzona/y: ale obiecuje poprawę:rofl2: Buźka:-)
 
reklama
Cyprysiowa wczoraj wlasnie rozmawialam na temat krwi z położna ona powiedziala ze to sie bardzo rzadko zdarza ale jak sie pojawi krew to trzeba natychmiast jechac do szpitala bo to moze lozysko sie odkleic i dzidzia moze byc nie dotleniona albo to szyjka sie otwiera ja bym pojechala natychmiast sprawdzic blagam Cie jedz.
 
Witam! ja również mam termin na grudzień:) więc juz nie długo. wszyscy mówili że czas w ciązy sie okropnie dłuży, ale mi zleciał wyjątkowo szybko;) pozdrawiam wszystkie mamusie:)
 
zapominajka- widzę że termin masz tydzień przed moim. ja mam dokładnie na sylwestra, ale może urodzić się wcześniej bo na usg dzidzia była wg tych pomiarów większa o 2 tyg. więc sama do końca niewiem. ale nie ważne najważniejsze to żeby dzidziuś urodził się zdrowy:-)
 
zapominajka- widzę że termin masz tydzień przed moim. ja mam dokładnie na sylwestra, ale może urodzić się wcześniej bo na usg dzidzia była wg tych pomiarów większa o 2 tyg. więc sama do końca niewiem. ale nie ważne najważniejsze to żeby dzidziuś urodził się zdrowy:-)

No ja też licze na wcześniejsze rozwiązanie;-). Bardzo chciałabym w święta już być w domku.
 
reklama
Ja tu się na chwile połozyłam, a wy tutaj naskrobałyscie ze hoho.

Witam wszystkie nowe grudnióweczki :-D

Co do deski do prasowania to ja dopiero mam okropną, schodzi mi ten cały materacyk na wierzchu i wyobraźcie sobie jak ja mam na niej prasować :no:, a na dodatek jest bardzo stabilna, wiec pozyje długo :-(.
 
Do góry