• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

No dokładnie tak,a nie inaczej..... mozna by się kiedys jakos ugadac na spotkanie na plazy....ale to jak juz dojde do swojej wagi:p hahaha po co maja wzywać greenpeace i robic hallo,ze wieloryb na plazy lezy:p hahhah
 
reklama
Dunia nasze tez beda słodziaki...zobaczysz.... moja sie własnie kokosi w brzuszku,bo herbatce z lisci i ciasteczkach:p hahaa fajne uczucie,chociaz nie powiem,ze nie wolałabym jej tulic z drugiej strony:P hahaha
 
Oj kobietki Życzę Wam na Święta dzidziusiowych prezentów:-)

A my jutro na 8.30 jedziemy na kontrolę do pediatry i zobaczymy co i jak .
Zaraz spiszę sobie pytania na karteczce.

Może mamy mają jakieś pytania??
Pediatra SERCE Kobieta i bardzo mądra więc może Nam pomóc:-)


Zaraz bierzemy się za kąpiel Naszej Słodziachy a potem oglądamy filmiki.

Aha i taki prezencik chcemy Oli kupić pod choinkę:
*Y* Tiny Love MATA CZAS DLA BRZUSZKA Żabka (505128360) - Aukcje internetowe Allegro
 
A patrz jesce termometr nam został....kurcze o tym zapomiałam..... no i ta masc na sutki cos na b....ale to chybawstrzymam sie jak juz urodzę...
Dunia mnie tak czasem rwie i to od paru dobrych dni,ale tak nad pepkiem pod lewa piersia...i ostatnio tak bolało,ze chcielismy jechac z misiem na pogotowie,ale teraz juz lzej...
Tak czy siak pocieszmy sie,ze na pewno mamy juz bliżej niż dalej do rozwiązania:p hahahah
 
Oj kobietki Życze Wam na Święta dzidziusiowych prezentów:-)

A my jutro na 8.30 jedziemy na kontrolę do pediatry i zobaczymy co i jak , Zaraz spisze sobie pytania na karteczce.

Może mamy mają jakieś pytania??
Pediatra SERCE Kobieta i bardzo mądra więc może Nam pomóc:-)


Zaraz bierzemy się za kąpiel Naszej Słodziachy a potem oglądamy filmiki.

Aha i taki prezencik chcemy Oli kupić pod choinkę:
*Y* Tiny Love MATA CZAS DLA BRZUSZKA Żabka (505128360) - Aukcje internetowe Allegro
Aj Marzycielko wywróż nam te nasze bobaski....z tego co pamiętam wcześniej całkie niezle Ci to szło:p hahahah :tak::tak::tak:
A prezencik śliczny.....po prostu bomba...Mariczka tez mate dostanie od cioci swojej....tylko najpierw musi sie urodzic:P hahahah
 
ja uciekam powolutku spaćku..jeszcze sie troszke potule do mojego....mały się porozciągał i znowu dusi komara :rofl2: i tak całyy dzień leniuszek mały....
my mamy termometr itp..zostało mi zakupic gatki jednorazowe i..nie wiem co jeszcze ;/ co jeszcze z apteczki domowej moze mi sie przydać?
dobranoc mamuski :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry