reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
No to super!!!!Czekamy na Aniamanu.
Mam nadzieje,że żadna z was nie będzie przechodziła tego co ja.
Ja nadal plamię ale lekarz znowu dzisiaj powiedział, że to normalne.Usg było w porządku, ja jednak nie mogę w to uwierzyć.
 
Cyprysiowa baaaaaaardzo się cieszę!!!
Allaa ja też plamię i uwierz mi w 1 ciąży plamiłam kilka dobrych tygodni, a urodziłam zdrową córcię. Gdybym tylko plamiła to bym się juz teraz nie martwiła. Ale widzisz u mnie krwawienie... Chociaż odpukać ostatnie przedwczoraj było. Mój dr tłumaczył, że tak może być we wczesnej ciąży. Mówił, że tak się dzieje przy zagnieżdżaniu więc spoojnie.
 
Byla jest super serduszko stuka dzidzia 5.4mm cala sie czeslam przed wizyta a potem bylam swietowas z kolerzanka na kawie lekarz przepisal mi jeszcze czopki do pochwowe na pisze potem reszto bo teraz lece na scrapbooking. Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za wsparcie.
 
reklama
Do góry