• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witajcie mamuśki

Zazdroszczę wam tego pływania, Tomcio pewnie chętnie pochlapałby się, ale ma kiepskich rodziców i nic z tego:-(:-(, oboje z mężem mamy skazy na ciałkach i nie nadajemy się na baseny:-(. Wam oczywiście życzę dobrej zabawy :-):-)
 
Witajcie mamuśki

Zazdroszczę wam tego pływania, Tomcio pewnie chętnie pochlapałby się, ale ma kiepskich rodziców i nic z tego:-(:-(, oboje z mężem mamy skazy na ciałkach i nie nadajemy się na baseny:-(. Wam oczywiście życzę dobrej zabawy :-):-)
 
Cześc mamusie.


Spałyśmy od 17 do 21 :-D:-D:-D nieźle...
A poza tym mamy za sobą na kolację pierwszą kaszkę bananową :-):-) Smakowało Olince. Teraz liczę czas i sprawdzam ile po kaszce będzie spać.


My może też sie na basen wybierzemy ale jeszcze zobaczymy :-)
 
witajcie
u nas dzień minął jak zresztą każdy nie wiem kiedy, ten czas tak szybko leci... juz moja Niunia ma prawie trzy i pół miesiąca...
edit: Weszłam na przyszłe październikowe mamy i jak zobaczyłam ich USG to aż mnie ścisnęło tęskonotą za ciążą... co to będzie co to będzie hahaha
mnie tez tak ostatni wzięło na wspominki ciążowe, i powiem szczerze że zatęskniłam :tak:ale na następne dziecko to zdecyduje się może za 3-4 lata
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry