reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie;
u nas cudnie, więc całymi dniami na dworze siedzimy.

Cześć dziewczynki!
Po pierwsze: DZIĘKI MYSZQO!!!! w KOŃCU MAM NORMALNY KOLOR WŁOSÓW!
Po drugie: dzieczynki powiedzcie mi czy Wasze maluchy chcą chodzić za rączkę???? Ja nie mam szans na wyjście bez wózka bo ta moja mała łobuziara mi się wyrywa:(
Po trzecie: Ale u nas piękna pogoda dzisiaj! A u Was?

Agatkas pokaż się!
Iggy za rączkę nigdy i nigdzie. Wszędzie sam.
 
reklama
Witamy się i my. U nas też od wczoraj piękna pogoda zobaczymy na jak długo.

Cześć dziewczynki!
Po pierwsze: DZIĘKI MYSZQO!!!! w KOŃCU MAM NORMALNY KOLOR WŁOSÓW!
Po drugie: dzieczynki powiedzcie mi czy Wasze maluchy chcą chodzić za rączkę???? Ja nie mam szans na wyjście bez wózka bo ta moja mała łobuziara mi się wyrywa:(
Po trzecie: Ale u nas piękna pogoda dzisiaj! A u Was?
Agatkas super że udało się z włoskami. Ja muszę się w końcu wybrać do fryzjera bo odrosty już mnie straszą ale przed umalowaniem muszę trochę skrócić.
Co do chodzenia za rączkę to Natalka jest bardzo grzeczna i zawsze chętnie się daje prowadzić. Chociaż teraz częściej jeździ rowerem bo uczymy Martynę jeździć na takim już prawdziwym rowerze i z Natalką na piechotę nie miałabym szans jej dogonić
 
Cześć dziewczynki!
Po pierwsze: DZIĘKI MYSZQO!!!! w KOŃCU MAM NORMALNY KOLOR WŁOSÓW!
Po drugie: dzieczynki powiedzcie mi czy Wasze maluchy chcą chodzić za rączkę???? Ja nie mam szans na wyjście bez wózka bo ta moja mała łobuziara mi się wyrywa:(
Po trzecie: Ale u nas piękna pogoda dzisiaj! A u Was?

Bartek na początku jak zaczęliśmy chodzic bez wózka to tylko sam, ale ostatnio coraz częściej trzyma ładnie za rączkę, chociaż oczywiście gdyby mógł iść sam byłby bardziej zadowolony ;-)


Ja dzisiaj byłam u fryzjera :tak: obcięłam mój dłuższy tył ;)
 
Witajcie....
U nas pieknie słoneczko ale wiatr to chyba halny wieje:szok::szok::szok:
Mam nadzieje ze wywieje sie i bedzie juz cieplutko...

A jak Wasze plany na weekend majowy???


Cześć dziewczynki!
Po pierwsze: DZIĘKI MYSZQO!!!! w KOŃCU MAM NORMALNY KOLOR WŁOSÓW!
Po drugie: dzieczynki powiedzcie mi czy Wasze maluchy chcą chodzić za rączkę???? Ja nie mam szans na wyjście bez wózka bo ta moja mała łobuziara mi się wyrywa:(
Po trzecie: Ale u nas piękna pogoda dzisiaj! A u Was?

Agatkas
super że włoski sa juz ok!!!!

Co do chodzenia za rączkę to nie mogę narzekać bardzo ładnie chodzi, nawet po sklepach ale zdarzaja się dni że woli iśc w drugą stronę:-D:-D:-D

Olcia
pokaż!!!

A ja chciałam pochwalić się ze mamy dwa nowe ząbeczki!!!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Cześć dziewczynki!
Po pierwsze: DZIĘKI MYSZQO!!!! w KOŃCU MAM NORMALNY KOLOR WŁOSÓW!
Po drugie: dzieczynki powiedzcie mi czy Wasze maluchy chcą chodzić za rączkę???? Ja nie mam szans na wyjście bez wózka bo ta moja mała łobuziara mi się wyrywa:(
Po trzecie: Ale u nas piękna pogoda dzisiaj! A u Was?

A proszę bardzo :D Wrzuć foteczki!
Jasiek raczej chodzi za rączkę bez problemu. Ostatnio wogóle nie chce chodzić na spacerach więc jeździmy wóziem. Bo już go dwa razy niosłam całą drogę i chyba nie mam ochoty tego powtarzać :)

My dziś na spacerku byliśmy dwa razy. Sliczna pogoda była :)
 
witajcie mamusie;-)

my wróciliśmy dopiero dzisiaj z weekendu u babci:zawstydzona/y:odpoczęłam troszkę od mojego dziecia:zawstydzona/y::tak:byłam dzisiaj u fryzjera zrobić sobie grzywkę i podciąć włoski:tak:a w piątek mama mi ufarbowała włoski na jednolity kolorek:tak:
i cholernie tęsknie za moim D. nie wiem jak długo to jeszcze potrwa:zawstydzona/y::-(
 
witajcie mamusie;-)

my wróciliśmy dopiero dzisiaj z weekendu u babci:zawstydzona/y:odpoczęłam troszkę od mojego dziecia:zawstydzona/y::tak:byłam dzisiaj u fryzjera zrobić sobie grzywkę i podciąć włoski:tak:a w piątek mama mi ufarbowała włoski na jednolity kolorek:tak:
i cholernie tęsknie za moim D. nie wiem jak długo to jeszcze potrwa:zawstydzona/y::-(

Pokaż, pokaż!!!!

A kiedy D wraca???
 
Witajcie....
U nas pieknie słoneczko ale wiatr to chyba halny wieje:szok::szok::szok:
Mam nadzieje ze wywieje sie i bedzie juz cieplutko...

A jak Wasze plany na weekend majowy???




Agatkas
super że włoski sa juz ok!!!!

Co do chodzenia za rączkę to nie mogę narzekać bardzo ładnie chodzi, nawet po sklepach ale zdarzaja się dni że woli iśc w drugą stronę:-D:-D:-D

Olcia
pokaż!!!

A ja chciałam pochwalić się ze mamy dwa nowe ząbeczki!!!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

My na weekend majowy jedziemy do Łodzi i koło Łodzi do rodzinki:) Bo mój mężowy ma praktycznie cały tydzień wolny po 3 maja:)

A proszę bardzo :D Wrzuć foteczki!
Jasiek raczej chodzi za rączkę bez problemu. Ostatnio wogóle nie chce chodzić na spacerach więc jeździmy wóziem. Bo już go dwa razy niosłam całą drogę i chyba nie mam ochoty tego powtarzać :)

My dziś na spacerku byliśmy dwa razy. Sliczna pogoda była :)

Foteczki wrzucę jutro popołudniu jak już obetnę te moje dłuuuugaśne;) włosy:)
 
reklama
Hejka
Gabi na spacerkach nigdy nie chodzi za rękę bo jak próbuję ją chwycić to od razu siada i fochy robi.
Dziewczyny chwalić się nowymi fryzurkami.

Ja ostatnio humor nie najlepszy, jakoś tak w środku czuję się rozdrażniona :(
 
Do góry