reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie, jakoś dzisiaj nie mogłam dotrzeć do kompa....
Miałyśmy dzisiaj dziwną nockę ok.3 Julci chyba coś przyśniło się i przyszła do mnie, i tak pospałyśmy do 6 :szok: po czym Jula siadła i zaczęła śpiewać "mało nas mało nas do pieczenie chleba tylko nam tylko nam Ciebie tu potrzeba" i poszła spać:-D:-D:-D:-Da ja nie mogłam usnąć bo tak mi się buzia cieszyła i pospałyśmy do 9.30 a miałyśmy wstać wcześniej bo dzisiaj przedszkole....

Na szczęście Jula już śpi więc na 16 wyrobimy się:tak::tak::tak:

Zdróweczka dla wszytskich chorowitków.....


A śniegu my nie chcemy:no::no::no::no::no:...u nas na razie słoneczko nieśmiało przebija się:tak:
 
reklama
oj u nas tak leciutko zabielone i tyle mi wystarczy !!! zima a kysz a kysz!!!!!!!!!!!!!!

Zanplo poprosze o przepis na zapiekanke:)
Ja dzis sosik do kaszy robie:)

Fifi spi tez posprzatalam sobie..wczoraj po 4 tygodniach oddali nam odkuzacz uff.....moja radosc nie zna granic haha....

Madziu Jula to tez małą aparatka hhaa
 
a ja mam takie moze glupie pytanie :) ale wlasnie sie nad tym zastanawiam.... bo wiadomo ze jak sie zazyje jakas pastylke do ssania przeciwko bolowi gardla lub sie psiknie do jamy ustnej jakim s specyfikiem to jesc nie wolno od razu zeby lekarstewko zaczelo dzialac...i teraz moje pytanie hahha po jakim czasie mozna juz zjesc posilek:)wie ktoras???
 
a ja mam takie moze glupie pytanie :) ale wlasnie sie nad tym zastanawiam.... bo wiadomo ze jak sie zazyje jakas pastylke do ssania przeciwko bolowi gardla lub sie psiknie do jamy ustnej jakim s specyfikiem to jesc nie wolno od razu zeby lekarstewko zaczelo dzialac...i teraz moje pytanie hahha po jakim czasie mozna juz zjesc posilek:)wie ktoras???
Ja nie pomogę, bo sama kiedys się nad tym zastanawiałam i nie mam zielonego pojęcia.
 
Zanplo, nie chodzi o to że gdzieś nie przyjmują 2,5 latków. Bo w Zabrzu patrzą na rocznik. Chodzi o to że u nas jest tak mało miejsc co do ilości dzieci, że szok. A pierwszeństwo mają dzieci rodziców ktorzy oboje pracują, oraz dzieci samotnych matek. Ja nie zaliczam się do żadnej z kategorii.

Składam do 3 przedszkoli czyli max, ale w zeszłym roku dzieci kilku znajomych nie dostało się do żadnego z trzech wybranych przedszkoli. Dwie koleżanki musiały zrezygnować z tego powodu z pracy.

Ja nie mam możliwości zostawienia Bartka z babcią i dziadkiem, bo u nas wszyscy pracują. Na nianię nas nie stać, więc jeśli nie dostaniemy się do przedszkola, czeka mnie kolejny rok w domu. A wtedy na pewno zwariuję :-D:sorry:
 
Ja też powoli zaczynam stresować się tym przedszkolem....

Do państwowego nie mamy szans bo u nas w większości patrza nie na rocznik ale na wiek więc odpadamy....dodatkowo w tym roku będzie bardzo mało miejsc dla maluchów bo musza przyjąc wszystkich 5 latków:confused2:

Chodzimy do Klubu Malucha do prywatnego przedszkola ale tam oczywiście tłumy chętnych....niby mamy pierwszeństwo przyjęcia ale w pierwszej kolejności przyjmują dzieci które uczęszczają do klubu od września, października...itd. a my dopiero od stycznia:sorry:ehhhhhhhhhhh
 
Hej hej kochaniutkie, ale mam dzisiaj dobry humorek:-)
Chłopaki wracają dzisiaj z ferii, a wogóle to kończą dzis 11 lat, (ale mam stare dzieci):-D, bo ja cały czas czuje sie młoda. Zrobiłam pyszne, słodziutkie ciasto ze słonecznikiem i zamówiłam torta.

Agaciu, zdrówka dla Matiego, taki bidulek malutki.
Ollcia, dla Bartusia też dużo zdrówka.

Darina, owocnych poszukiwań, wierzę że Ci sie uda, w końcu musi przecież byc jakaś praca.

Za wszystkich zamartwiających się przedszkolem trzymam kciuki, zeby sie udało i od września bedziemu tu mieli babyboomowych przedszkolaczków
 
reklama
Do góry