reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam z kawusią;

u nas na szczęście nie ma aż takich mrozów. Ok -2 z tego co zauważyłam.
Słonko ślicznie świeci, ale za to wszyscy przeziębieni jesteśmy.

A ja jestem taka zabiegana, że na nic nie mam czasu...
 
reklama
Hej kobietki!
Dziękuję za trzymanie kciuków i gratulacje ale niestety nie dostałam tej pracy przed chwilką babeczka zadzwoniła że jednak wybrali kogoś innego :(. Zdołowałam się strasznie bo już mi taką nadzieję narobili.
Zamplo możesz zapytać , to miała być praca w sklepie obuwniczym nic nadzwyczajnego no ale teraz na rynku pracy jest taka martwica że próbuję gdziekolwiek się zahaczyć. Na pracę w swoim zawodzie to na razie mam marne szanse :(

Przyłączam się do kawusi a później mykamy z Gabi po zakupy.

Zdrówka dla chorowitków
 
Czesc

Mati o 22:00 zwymiotował i miałam do szorowania cała sypialnie bo spal u nas w łóżku, zasnął o 23:00, obudził się o 2:00 z wielkim płaczem i tak nie dał się uspokoić 30 min, o 7:00 znowu pobudka z płaczem i już nie zasnął. Nosek odrapany od wycierania, leje się z niego jak z kranu, kaszel ma taki, że się dusi i wymiotuje. Jeszcze takiego chorego dziecka nie miałam.

U nas dzisiaj zimnica, wiatrzysko straszne.
 
i ja witam z kompocikiem ..oj dziewczyny nie zazdroszczę tych mrozów ....u nas -1 teraz.

Filip nadal kaszle zamowilam wizyte na piatek ..jak do piatku nie przejdzie to zobaczymy sie z lekarzem ech...
Darina przykro mi ze tak wyszlo...
Agatko jak ta Mateuszek???
Zapominajko a Wam zdrówka zycze

Madziu Jula jest boska Fifi ciągle ja by oglądał hahha zwłaszcza jak sie kąpie w wannie hahha zaczynam się martwic hha:)
 
Witajcie. Wpadłam się tylko przywitać i wszystkim chorującym życzyć szybkiego powrotu do zdrówka.

Ja dziś zabiegana. Od rana ogarniam chałupkę coby mężowy się w bałaganie nie zgubił jak zostanie bez nas. Teraz zabieram się za obiadek a potem pakowanko bo wybywamy z dziewczynkami na mini ferie do mojej siostry.

Miłego dnia.
 
My po spacerku...ale zimnica brrrrrr....a przez okno takie piękne słoneczko
zupa ogórkowa gotuje się

Agacia a co dokładnie jest Mateuszkowi, to zwykle przeziębienie????na nosek możesz stosować maść majerankową natłuszcza i odtyka nosek....i jeśli masz możliwość dostania recepty od lekarza to polecam na katar Mucofluid...nie smakuje najlepiej ale działa cuda na katar....
i zdróweczka

Tygrysku i dla Was zdróweczka oby kaszelek przeszedł....

Jula pije nalewkę czosnkową i rutinacea junior i jak na razie trzyma się...i mam nadzieję że tak dalej zostanie

Darina przykro że tak wyszło ale trzymamy kciuki żeby udało się następnym razem...
 
DARINA.....przykro mi strasznie.....i masz racje to co się dzieje teraz na rynku pracy to jest jakies nieporozumienie:(

Ja tez ide dzisiaj złożyć cv do sklepu dziecięcego,bo znalazłam ogłoszenie.....to nie jest praca moich marzen....ale poki co zawsze cos,zeby sie w koncu ruszyc,...

My tez wymarznięte po spacerku...teraz Mari spi....a ja tez odpoczywam:)
Na obiadek mamy dzisija żurek z biała kiełbaską i jajeczkiem:)
 
reklama
Do góry