reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witajcie...i ja tak walentynkowo dużo miłości Wam życzę....

A wszystkim chorowitkom zdróweczka....

Kokusia super masz pomocnicę:-D:-D:-D

coś Wam zostawiłam :elvis:
 
Hej kobietki:)
Witam z kawką:)
wyobrazacie sobie ze wczoraj w tym romantycznym dniu tylko moja glowa dotknela poduszki a zasnelam hahha co za romantyzm haha
 
Tygrysku u mnie było tak samo :-D Maja sie przebudziła, połozyłam się obok niej i już tak zostałam do rana.
Zmieniłam nianię, dzisiaj Maja jest u niej 1-wszy dzień więc znów siedzę i czekam na zakończenie dnia.
Zdrówka dla chorowitków. Maja się troszkę przeziębiła, ale zastosowałam oscillococcinum jak zawsze i chyba przeszło.
 
Tak jak na opakowaniu 3 razy dziennie to sa takie granulki ktore sie rozpuszcza. Przez 2 lub 3 dni. Zawsze jak chodziłam do pediatry to jej to zapisywała wiec teraz z takim przeziebieniem to juz nie chodze tylko kupuje od razu.
 
Witajcie

Ja wczoraj tez miałam romantyczną noc z poduszką :)

Mati mi sie pochorował na maksa. W nocy nie spał, kaszel straszny, z nosa się leję, goraczka od rana. Chciałam iść do lekarza z nim, ale dzisiaj pediatra u nas nie przyjmuje i jutro dopiero :(

Zanplo a Maja chętnie te granulki bierze ? Mati chyba by wypluł, bo on taki wybrzydus jest :(
 
reklama
Do góry