reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kaja minimalnie brzuszek urósł, ale Ty jesteś stworzona do tych bliźniaczków. Tylko dbaj o siebie, bo Ty taka chudzinka, żeby kręgosłup ci nie siadł.

Madzienko słyszałam :-(
 
reklama
ale wielkie...
ja to nie wiem jak ja do tego slubu zamierzam isc i w co ja sie wcisne, moze w spadochron, albo namiot:-D
 
bedziecie przyjezdzac , zeby wcisnac mnie w sukienke:-D

kurcze, Agaciu, nie wiem co mam robic, boje sie kupowac juz teraz bo boje sie nie zmiescic..poza tym, ja mam jakis gust posra...ny
wczoraj dostalam katalog, ponad tysiac sukienek...i nie podobala mi sie ani jedna..

z Zienia zrezygnowalam, 10 tys zlotych ta co mi sie podoba, S by kupowal...ale sorry:sorry:

taka znalazlam ostatnio i jest mocno prawdopodobna:

3072-large.jpg3071-thickbox.jpg
 
Boska jest ta suknia !!! I ten kolor ... wow

A z kupnem rzeczywiście poczekaj, masz jeszcze czas. I tak kupujesz gotową jedynie jakies małe poprawki, to przecież w tydz zrobią.
 
Kajusia piekny, idelanie okragly, zgrabny brzusio, a ze pokaznych rozmiarow nie ma sie co dziwic, w koncu mieszkaja tam 2 babelki. Z tym powrotem do formy to pewnie biorac pod uwage blizniaki urodzisz wczesnije, gdzies kolo kwietnia i dasz rade w 3 miesiace zrzucic brzuszek, bo pewnie nic innego nie trzeba bedzie w Twoim przypadku zrzucac:tak:

Agaciu zeby nie bylo, ze wywrozylysmy Ci ta ciaze:-D
 
reklama
Boska jest ta suknia !!! I ten kolor ... wow

A z kupnem rzeczywiście poczekaj, masz jeszcze czas. I tak kupujesz gotową jedynie jakies małe poprawki, to przecież w tydz zrobią.

serio? bo ja nie moge za bardzo ostatnio polegac na swoim guscie:-D..czyli moglaby byc? mi tez wlasnie kolor sie podoba..
no , ja trzeba zamowic poltora miesiaca wczesniej, bo jest szyta, w stanach..
a na gorsecie sa krysztaly svarowskiego...i to tyle bizuterii by bylo, bransoleta taka wieljka i kolczyki jak u tej pani..

i np te buty..

http://www.zalando.se/guess-coraly-sandaletter-guld-gu111b02t-206.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry