reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie,
Kaju super ze dzieciaczki rosną
Madziu ale Lenka fajnie spi:)
Czy ja juz pisalam ze tesknie za wiosną??
Mysza ja w niedzielę robię kurczaczka na butelce.
nie wiem co mialam napisac jeszcze..
A Zapominajko jak kuchnia skonczona?? jesli tak to czekam na zdjecia:)
 
reklama
Dzień dobry;
witam z Krainy Śniegu :dry:
Humor mam paskudny, więc się nie będę rozpisywała.

Tygrysku kuchnia "prawie". Od dwóch tygodni czekam aż mi A listewki zamontuje. Jak zamontuje to fotki będą. Teraz kable psują efekt :dry:
 
Dzien dobry. Wlasnie zasiadlam z kubeczkiem kawy, wiec sie przylaczam. Mialam ciezka noc i spac mi sie chce niemilosiernie.

Zakupy wczoraj marnie, tylko butki sobie kupilam, chociaz biorac pod uwage aktualne pogode nie wiem kiedy je zaloze:confused: Natomiast nie kupilam butkow dla Zuzi, a po to glownie jechalam. Nie wiem czy ja mam taki spaprany gust, ale nic kompletnie mi sie nie podobalo, wszedzie roz i jeszcze raz roz.

Dziewczyny macie jakis sprawdzony sposob na pozbycie sie kamienia z kabiny przysznicowej? Mezowy kupil ostatnio jakis srodek specjalistyczny, ktory wcale malo nie kosztowal, a efekt zaden. A kabina kosztowala tyle pieniedzy ,ze serce mnie boli jak na nia patrze taka zakamieniona:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
U nas slonko swieci, pewnie za cieplo nie jest, ale jakos tak sympatyczniej jest jak sie przez okno patrzy:tak:

Myszqo dzieki;-) Ale nie wiem czy mojej kabienie cokolwiek jeszcze pomoze. Probowalam podobno najlepszych sposobow, czyli wody z octem, domestosu, ale zacieki jak sa tak byly. Jedyne co to nasmrodzilam na calym pietrze, a teraz wietrze:baffled:
 
Witajcie;)
Dziś skończyłam prace o 13:) To taki prezent z okazji zbliżających się świąt świąt dla pracowników:)
Jutro przyjeżdzają teściowie a ja w czarnej dziurze jestem....nic nie zrobione, zakupy nie zrobione w domu bałagan....a ja siedze i dopijam kawe...:) zaraz biegnę po dziecko i trzeba się zabrać do pracy!!

KOchani jak się nie pojawię do świąt to żt=ycze Wam Wesołych i radosnych świąt!!!!!
I mokrego dyngusa:) Byle nie śnieżnego:)

A wogule tez bylam na zakupach dla siebie:) kupilam przecudne buciki w zarze i torebkę i spodnie:) tylko czekam na wiosnę.................;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas tak pada, że przez okno nic nie widać :dry:

Chwaliłam się już, że 10 kwietnia zdejmują mi aparat? Będę jeszcze miała założony retainer ale i tak się cieszę, że to już końcówka :-)

Janek dostał dziś pierwszą ofertę matrymonialną od ... kolegi z drugiej grupy :-D Ożenić się tamten chciał, no ale Jasiek się ni zgodził. Teraz kocha Maję :-)
 
Do góry