reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Wesolych Swiat mamusie!
Niestety zalałam kompa kawa, pisze sie cp ósma literka, wiec zostal mi tel...z ktorego pisze sie marnie:-/...
 
reklama
Witam sie z herbatką i ciastem.
Nie moge przestać jeść, więc dopóki nie skończę tych pyszności to nie przestanę :-)
Dzidzia rośnie, waży 1270 g. Kolejne wizyty juz co 2 tygodnie więc teraz często, szkoda że płatności się nie zmniejszają w miarę zwiększających częstotliwości.
Pyciolku czuję sie dobrze, ale nie rewelacyjnie. Czuję, że wszystko w środku mam ściśnięte i boli mnie nadal po prawej stronie żeber, ale poza tym nie narzekam. Domki bardzo nowoczesne, ja wybrałabym 2, choć nie w moim stylu.
Jeśli moęe coś doradzić to przy wyborze kieruj się ułożeniem domu na działce, tzn stronami świata i warunkami zabudowy- są tam wytyczne o szerokości domu, rodzaju dachu i kącie nachylenia itp. Czasem wybierze sie projekt, a później okazuje się że nie jest zgodny z warunkami i gtrzeba szukać innego :-) (to tak z własnych doświadczeń)

Madzienko to miałaś dużo wolnego jak Lenka tyle pospała. Chciała dać mamie luz przed Świętami :-)
Kankiya trzymam kciuki za pracę, ale też myślę, że skoro wszystkich zwalniali, a Was zostawili to mieli jakiś powód.
Tygrysku to zakupy udane, teraz tylko czekać na wiosnę. W ogóle to nie wiem czy będziemy miały okazję ubrać te kurtki i buty, może od razu będzie lato i wszyscy rzucą się na sandałki haha
 
Dzień dobry...ja już po śniadanku pora na kawkę i mazurka...mniam mniam a brzuch zamiast znikać rośnie:-D:-D:-Dale jak się powstrzymać...

Jak wasze święta???

u nas nieśmiało słoneczko przedziera sie przez chmurki

Zanplo super wieści z wizyty, to już 31 tydzien:surprised:ale ten czas leci
 
Dzień dobry;
ja już po śniadanku. Na szczęście nie dałam sobie wepchnąć ciasta żadnego :-D Mogę za to otworzyć hurtownię czekolady :szok: Nie wiem kto to zje.

Zanplo ładną mała ma wagę już!

U mnie biało, ale bezchmurnie.
A ja już powoli mam dość wszystkiego :zawstydzona/y:
 
hej :)

po świętach się wiztam ze 5 kilo ciaższa :-D gdszie bym nie była jadłam śledzie a z ciast tylko sernik :szok::-D

dziecko jeszcze dzisiaj zostało w domu, jutro juz popełznie do przedszkola.
W czwartek wizyta, w końcu :-)
 
Hej

Czuję się napompowana po tych świętach :-D

U nas biało , już mam dość tego śniegu.

Tygrysku pokaż jakie buty kupiłaś, ja poszukuje jakies wiosenne i nic mi się nie podoba.

Zanplo malutka rośnie ślicznie.

Pyciolku mi się podoba nr 1 i 2.
 
Hejka!

A ja jak zwykle poświątecznie niedojedzona, bo nie lubię takich świątecznych potraw. Zjadłam tylko barszcz biały, sałatkę i faszerowane jajka. Za to do domu dostałam nóżki w galarecie, flaki, pasztety, schaby, boczki, kiełbasę z dzika i z jelenia, i kolejne milion jajek :-D Nie wiem kto to zje :-)

U nas biało i nadal pada. Już nawet nie mam siły się wściekać.

Też szukam butów na wiosnę i też nic mi się nie podoba. Znowu skończę w trampkach :-)

Zapominajko, Ty to już za chwilkę rodzisz :-) Jeżu jak to zleciało :-D
 
reklama
Do góry