reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Kochane witam sie i ja :)

My wlasnie zaczęliśmy 7 miesiąc i, lub 28 tydz :) jestem w szoku totalnym, ze to juZ... Jeszcze tylko kwiecień, maj i czerwiec juZ na oczekiwaniu ze spakowana walizka...hahaha szał :)

Po świętach czuje sie objedzona i meeega ciężka :) Mari za to zadowolona bo jeszcze przez tydz przynajmniej będzie otwirala po kinder niespodziance:) hahaha

Poza tym czuje sie dobrze, malutka kopie i wierci sie niesłychanie... :)a starsza siostra nie moZe sie wręcz doczekać baby i ciagle pyta czy juZ ja w koncu urodze :p

Reniu super wczasy Ci sie zapowiadają:) zadroszcze strasznie... A tego wyjazdu do Polski tym bardziej :)

Lilac dobrze ze juZ Ci troszkę lepiej na serduszku, będzie dobrze:****

Aj Zapominajko jak zobaczyłam Twój suwaczek to szczeka mi opadla... Naprawdę zaraz bedzisz juZ po.... Szokkkkkk:) szczęśliwa? Przerażona czy jak?

Uderzam na inne wątki i nadrabiam zaległości :*
buziaki ogromne kochane :****

Kajaczku jeszcze troszkę i bedziesZ w domku z dzieciaczkami:*
 
Dzień dobry;
Lilac super, że jest już lepiej. Jak mi na pw wyślesz adres to paczka z czekoladą przyfrunie do ciebie ;-)

Reniu, Myszqo ja też jak najbardziej za spotkaniem jestem!!!

Kana twój suwaczek równie szybko się porusza :-D

A ja się doczekać nie mogę. Z jednej strony bym chciała już, a z drugiej wiadomo jeszcze chwilkę nie :-D:-D. Na razie uświadomiłam sobie, że muszę kupić Matyldzie kombinezon - bo cały czas sypie i temp w "-". Myślałam, że mnie to ominie, a tu psikus :confused2:
No i jutro będę się umawiała na cc. Jestem ciekawa, czy dotrwamy z małą do tej daty, bo brzuch mam już nisko.
 
Hej

Zapominajko w przyszłym tygodniu ma być już +7 a od następnego poniedziałku po +16 +20 :-) Więc może obedzie sie bez kombinezonu :tak:

A ja nie mam butów na wiosnę :szok:

Reniu zazdroszczę efektów diety, ja po świetach mam znowu 58 :-(
 
Czesc Kochane. Ja tez po swietach obzarta, ale waga ani drgnie. U nas swieta bardzo sniegowo. W sobote bylo tak fajnie, sloneczko i jakies 8st, jak bylam swiecic z Zuzia koszyczek to bylo naprawde przyjemnie, a w niedziele rano budze, a za oknem bialo, jakby sie swieta pomylily.

Filip juz praktycznie po ospie, jeszcze ma pare krostek, ale i tak powiedzialabym, ze lagodnie go ta ospa potraktowala. Zuzia poki co bez ospy, ale pewnie wszystko przed nami, akurat jak sie pogoda poprawi.

Zapominajko
ja tez mysle, ze za jakies 2 tyg (a chyba wczesniej nie urodzisz) kombinezon nie bedzie juz potrzebny, chyba ze taki lekki polarkowy. A uda sie zalatwic jakies wskazanie do cc czy trzeba bedzie dac w lape?
 
Witajcie, u nas zamieć śnieżna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

my wczoraj zaliczyliśmy szczepienie Lenka byłą bardzo dzielna, lekko kwęknęła a później śmiała się i coś sobie gadała...nawet nasza pediatra śmiała się z niej...oby zawsze byłą taka dzielna....
yes2.gif
yes2.gif

Nocka poszczepienna bardzo spokojna z pobudką przed 6, teraz też Lenka drzemkuje....i niech tak zostanie

dzisiaj natomiast mamy wizytę u ortopedy ale aż wychodzić na dwór się nie chce tak sypie

Zapominajka upoluj jakiś polarkowy na allegro, szkoda kasy bo ja już wierze ze lato idzie....
a wiem o czym piszesz, ja tez miałam takie uczucie ze mogłoby to być już ale jeszcze tyle rzeczy do zrobienia:-D:-D

a czas leci...Lenka za tydzien skończy dwa miesiące...

Asiulka super ze Filip zdrowieje a Zuzka niech się uchowa...no chyba że chciałabyś mieć to już z głowy....

Kanus ale ten czas leci....

Kajka dziękuje rośniemy powolutku...i marzymy o ciepełku...
 
hej, witam zimowo :eek: sypie od rana...

Zapominajko i jaki dzień na cc wybrałaś ????

Właśnie wyżeram dziecku kinder czekoladki :eek:

Lilac, my na tym samym czasie jesteśmy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiulka muszę zapłacić, choć pewnie wskazania bym miała, bo Matylda głową do góry się umieściła.
Pyciol nie wybrałam. Jutro będę myślała u lekarza.

Mówicie że za 2 tyg po zimie? U mnie śnieg, na przyszły tydzień też śnieg przewidują. Niby coś słyszałam, że od połowy kwietnia ma być w + temperatura, ale nie upalna... A wolę mieć, niż płakać. Coś może moja kumpela wygrzebie ze swoich zasobów i nam pożyczy na te kilka dni.

Madzienko mi się wierzyć nie chce, że Lenka już 2 miesiące z wami. No szok.
 
Do góry