reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie my już prawie naszykowani....teraz trzeba wszystko popakować...

Zanplo do Turcji....

Agacia to całkiem fajna pora....naszykuj mu jakieś książeczki...my bierzemy i kolorowanki i tablet z bajkami i grami....

Zapominajka jak Iggy i jak mamusia:-p trzyma się bez synka???
 
reklama
Dzien dobry. Ale u nas zimno się zrobiło. Właściwie to od kiedy wróciliśmy nie było ani jednego cieplejszego dnia. A wieczory i poranki to już w ogóle zimnica. Idzie jesień jak nic:-( W zeszłym roku końcem sierpnia były jeszcze upały i we wrześniu były jeszcze bardzo cieple dni. A w tym roku to już podobno koniec lata.
Byliśmy w niedziele w Krakowie. Mężowy musiał z pracy jakieś zdjęcia tam porobić, więc skorzystaliśmy z okazji i zrobiliśmy sobie rodzinny wypad, tym bardziej ze w Krakowie jakoś nigdy nie miałam okazji jeszcze być.
Jadę jutro z Filipem do przychodni, panie z przedszkola go wysłały. Ciekawe co mi mądre panie psycholożki powiedzą.

Zapominajko a na jak długo Iguś pojechał? Korzystaj i odpoczywaj ile się da. Choć tęsknotę rozumiem:tak: A jak u Ptysi ze spaniem i jedzeniem? Unormowało się już wszystko?

Agaciu a czemu tak się stresujesz tym lotem? Gdzie lecicie do tych Wloch? Pytam już któryś raz, ale coś nie mogę uzyskać odpowiedzi:sorry2:
 
Asiulka do Mediolanu (Bergamo) :tak:

Ja się zawsze denerwuje lotem, a tym bardziej tym , bo Mateusz pierwszy raz leci samolotem.

Dlaczego Z Filipkiem idziesz do psychologa?
 
Agacia jutro!!!
Nie denerwuj się weź mu na start i lądowanie lizaka albo jakieś cukierki do ssania, żeby uszek mu nie zatykało

Asiulka podsyłam słoneczko u nas cieplutko i jeszcze dosyć letnio....

sloneczka.jpg
 

Załączniki

  • sloneczka.jpg
    sloneczka.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 20
Agaciu a Wy nie lecicie nad morze? Do poradni idziemy, ponieważ Filip nadal mówi trochę niewyraźnie i z racji tego, że wychowawczyni stwierdziła, że jest nieśmiały, nad wyraz spokojny i czasem rano płacze przy rozstaniu ze mną. W domu natomiast jest zupełnym przeciwieństwem tego co mówi pani w przedszkolu:sorry2:

Madzienko a wczoraj w prognozie pogody mówili, że u Was chłodniej niż u nas.
 
hej wrócilismy z wakacji jeszcze do czwartku mam urlopik a potem znów kołowrotek.
Muszę zrobić dziecku zakupy do przedszkola gdyż pustki w szafie powyrastał z bluzek na długi rękaw i długich spodni. Słuchajcie czy w tym roku jest jakies sczepienie????
 
Tygrysku a Wy gdzie wypoczywaliście? Tak, niestety w tym roku dzieciaki mają szczepienie. U nas też pustki w szafie i trzeba się wybrać na zakupy, tyle że u nas x2;-)
 
cześć dziewczyny

Juz jestem nerwowa tym wylotem.
Madzienko wylatujemy o 17:40

Zapominajko Igorek zadowolony na wakacjach ?

Agacia nie denerwuj się. Sam lot samolotem będzie dla Matiego przygodą!

A Iggy dobrze. Jutro już po niego jedziemy. Zdążyłam si za nim niesamowicie stęsknić. Nie wiedziałam, że tak cicho będzie.

Ptysia super. Chyba zacznę jej dietę rozszerzać.

Asiulka u mnie teź chłodno już. Smutno mi, że lato się kończy...

No i Igorkowi buty muszę kupić, bo też powyrastał.

Dziewczyny miłych wakacji wam życzę.

A Pyciol gdzie się chowa?
 
reklama
Asiulka byliśmy nad polskim morzem, trochę się martwiłam gdyż prognozy były mało optymistyczne a okazało się ze cały czas była piekna słoneczna pogoda, jeden dzień tylko bez plażowania ze względu na deszcz i chłód , więc sukces jak na nasz bałtyk.
Zapominajko a buciki do przedszkola czy na dwór? ja dziś kupiłam dziecku sandały takie bardziej zabudowane do biegania po przedszkolu z przeceny , w takich całych krytych strasznie nóżki mu się pocą więc zobaczymy jak to będzie teraz. Najwyżej kupie jeszcze inne jak te się nie sprawdzą..
 
Do góry