reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej dziewczyny

My we wtorek wylatujemy, boję się bo mała sąsiadka ma ospę i czy czasami Mati na wyjazd nie bedzie miał :-(
Myszko bardzo ładny ten Twój salon tatuażu i super lokalizacja.
Pyciolku Michalinka ładne imię.

A my mamy w domu akcje maskotek z Angry Birds. Zbieramy punkty w tesco. Mały oszalał na ich punkcie a ja nawet nie wiedziałam co to takiego.

Jeszcze miałam Wam się zapytać ... kupiłyście już buty jesienne dzieciom ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agacia ja jeszcze nie. Ale znalazłam w hm kurteczkę jesienną. W ogóle muszę Jankowi znowu kupić spodnie bo wyrósł. Ja nie wiem, wasze dzieci też tak rosną? Kupowałam Jankowi dresy przed wakacjami, już są za krótkie :baffled:
 
Agacia ja jeszcze nie. Ale znalazłam w hm kurteczkę jesienną. W ogóle muszę Jankowi znowu kupić spodnie bo wyrósł. Ja nie wiem, wasze dzieci też tak rosną? Kupowałam Jankowi dresy przed wakacjami, już są za krótkie :baffled:
Ja mam to samo ... a najgorsze jest to, że spodnie 98 są takie na styk a 104 na długość w miarę ale za to takie szerokie w pasie, że dwa razy go obwinię i wyglada jak przebieraniec.
 
U nas też z wszystkiego wyrosła, właśnie byliśmy w piątek na zakupach rozmiar już 116 a buty to co sezon większe. Zapominajko to super, w końcu jakiś krok do przodu. U nas co dzień to większe zmiany w domu i już nie mogę się doczekać końca. Agacia może akurat sie nie zaraził a na ospe i tak nie ma lekarstwa więc najwyżej będzie miał kropkowane wakacje.
 
Hej,
Myszqo z zewnątrz bardzo fajnie.
Agaca za wczasu nie ma co się stresować. A ospę leczy się objawowo, więc w razie czego wex przeciwgorączkowego coś.

Iggy też rośnie i jest chudy okropnie. Niby lepiej tak, niż grubas, ale też mam problem ze spodniami. Długość min 116 a częściej 122 a w na tyłek zmieściłby portki dwulatka...
pZanplo ja już czekam wykończeniówki u was. Jestem straszliwie ciekawa jak to będzie wyglądało.
 
Hejka kochane mamuski :)

Pyciolku Michalinka prześlicznie imię :) Mi sie bardzo podobało, ale za długie do spelowania tutaj:) No i nie moge uwierzyć ze to juz 30 tydz u Ciebie... Szokkk:) Mam nadzieje ze dobrze sie czujesz? Buziolki:*

Zapominajko gratuluje juz teraz :) mam nadzieje ze wszystko pójdzie tak jak macie zaplanowane :)

MysZko studio rewelacja:)-ah jak kiedyś będę w Wawie to na pewno zajrze... Marzy mi sie tatuaz, a teraz to nawet dwa:p a na hasło grudniowki 2008 jakaś zniżkę przewidujesz? HHahaha

ZANPLO ja tez podziwiam za zostawienie małej kurcze ja bym chyba oszalala....ale wierze ze czasem po prostu trzeba...

Agaciu udanych wakacji zycze:) bedzie super- zazdroszczę :))))

Aj kochane a u nas czas leci jak szalony... Co chwilke jest piątek, a potem zaraz po weekendzie masakra... Moje mniejsze szczęście kończy dzisiaj 2 miesiące... Jest juz taka duża i taka pocieszna ze czasem nie wierze:p
We wtorek mamy szczepienie na sama myśl sie boje... Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze...
Mariczka za to ma drugi dzien gorączkę, na szczęście nic wiecej i da sie ładnie zbić, ale z czymś tam ten organizm walczy...
A ja czuje sie dobrze tylko Zmęczona, Majka domaga sie raczek i do tego ostatnio posZla spać o 2 w nocy i ja chyba jeszcze nie doszłam do siebie po tym:p teraz na szczęście mis bedzie kilka dni w domu, to troszke lżej, bo ostatnio wracał bardzo późno....

buziaczki kochane mamuski:)
A No i Mari tez tak rosnie... Z wszystkiego nam wyrasta....
 
dzien dobry baby :)

witamy sie z koaffffką....:-)
Alex wreszcie w przedszkolu, ale ciszzzzzaaaaa :-D pobiegł z bananem na ustach. A myślałam,że nie będzie chciał :-)
On też rośnie...ale teraz kupiłam mu 4 pary dresów w promocji w tesco. Dwie pary ( komplet) za 34,50 i dwie pary po 20,30 zł każde....i są super :-)
i mam lenia, już mi się nie chce pracować....:-(a gdzie 1.11 :baffled:

co u Was ?
 
reklama
Myszko a ile kosztuje srednio tatuaz na stopie....? bo nawet pojecia nie mam ile to moze wynosic...

Myszko jak do tego wszystkiego beda truskawki to po porodzie mozesz mnie pigmentowac :-D
 
Do góry