reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej

ładny dzisiaj był dzień :tak: Udało mi się pomyć wszystkie okna i firanki założyć :tak:

Pyciolku ja miałam rozwarcie i skracała się szyjka. Brzuch cały czas twardy i skurcze. Brałam co 1,5 godz fenoterol.

Asiulka tylko zwiedzaliśmy, i raz byliśmy się wykapać w jeziorku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Pyciolku;-) No poznikaly nam te wszystkie baby z forum:baffled: Chociaz pogoda zdecydowanie nie sluzy spacerom, bynajmniej u mnie...
 
U mnie średnio na jeża z pogodą. Ja teraz katuję się z Chodakowską w wolnych chwilach i czekam na efekty :-D

Pyciolku ja tu :ninja2: nic nie widzę
 
Zapominajko kciuki za szybkie i widoczne efekty:tak:
Ostatnio czytalam jakis artykul o tym, ze Polacy w ogole nie dbaja o sie w sensie aktywnosci fizycznej i bedziemy zyc krocej niz pokolenie naszych rodzicow. I doszlam do wniosku, ze ja w sumie poza ogarnieciem domku, spacerami z maluchami tez wlasciwie aktywna fizycznie nie jestem:sorry2: Ale jakos zmobilizowac sie nie moge kiedy waga bez wzgledu na to co bym nie robila nie chce przekroczyc 50kg.

Pyciolku no wlasnie ja tez nic tam:ninja2: nie widze:no: Mezowy pozgrywal wczoraj zdjecia na laptopa, wiec wkleje pozniaje pare zdjatek z naszych wakacji;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry