reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
czesc kochane.

szyjka znacznie mi się skróciła od ostatniego czasu stąd te skurcze. Mała duża, o dwa tygodnie większa. W razie 'w" pobrał mi już materiał na posiew,żeby nie było za późno :shocked2:
waży 2900g. :szok:
Kolejna wizyta za dwa tygodnie, ale jak byśmy się nie spotkali to ,że zobaczymy sie na porodówce :-D
a ja dalej nie spakowana ... :zawstydzona/y:

a wczoraj kupiliśmy wózio :-)

powiedzcie mi proszę czy któreś z Was miały dla dzieci łóżeczko turystyczne z dokupowanym materacem zamiast drewnianego ? Co o tym myślicie ?

Zdrówka dla wszystkich...
my też po kontroli z Alexem, antybiotyk ma ciągnąć do niedzieli, bo miał anginę.

Kanusia jak Ci mija czas ?
Zanplo pokaż foty :)
Myszko jak salon ?
 
Hejka Kochane:)

Troszke sie tutaj ruszyło:)

Aj mamuski rozłąkę znoszę kiepsko,ale pocieszam sie ze czas leci i jeszcze troszke i bedzie mniej niz wiecej :)
dni mamy mniej wiecej uregulowane...oprucz pogody niestety... U nas nadal w miarę ciepło bo około 16 stopni ale za to dzisiaj pada strasznie i ma tak padać do niedzieli...masakra...

JesCze moja mama leci na Kubę w niedziele i cały tydz będę zupełnie sama z dziewczynkami, tak to chociaz czasem wpadła,ale oni jak zwykle maja super terminy z wyjazdami:/

Pyciolku ja miałam turystyczne ale jak Mari miała prawie roczek i byłam mega zadowolona- Mariczka także :) zdrowka dla mezowego i trzymam kciukasy za ciebie kochana wow jeszcze troszke i kolejny bobasek bedzie:)))

Zanplo No czas leci szok:) dobrze ze bedziesz dłużej z malutka w domku:)))ciesze sie razem z Tobą:*

Madziu u nas tez od samego początku widac "siostrzana" więź :Majka nawet na moj głos nie reagowała tak jak na Mariczki... A teraz uwielbia byc z nia pokoju i patrzy jak sie bawi jak gada do niej szok:)

Kochane zdrowka dla chorowitkow:*** u nas dziewczyny jakby lepiej, ale Mari ciagle ciągnie nosem :/
 
Pyciolku mam nadzieje, ze szybko zleci :tak:

Wiesz co był plan ,ze pojedzie dwa/trzy razy po 5 tyg, a pozniej pojedziemy po nowym roku juz razem( bo trzeba by było odłozyc pieniążki na nasz przelot wszystkich potem i tam wynajem czegos plus jakies podstawowe rzeczy bo wszystkiego stad nie zabierzemy).... ale jak to własciwie bedzie to nie wiem....on bardzo za nami teskni....zreszta my raczej nie jestesmy stworzeni do takich "warunków" funkcjonowania bez siebie.... wiec zobaczymy:)
 
Pyciolku ja miałam turystyczne i dokupowałam materacyk, ale też ok roczku Iggy miał. Myślę, że jeśli ma regulowaną wysokość to będzie dobrze.
Pochwal się jaki wózek kupiłaś? No i oszczędzaj się, jeszcze chwilę niech Miśka posiedzi.

Zanplo ja myślę, że ta budowa super szybko wam idzie. Dopiero płot murowaliście :D
 
Kana dasz radę, później już będziecie wszyscy razem.
Pyciolku ja miałam turystyczne, Maja spała w nim od początku i było super. Weronika odziedziczyła po niej, ale niestety jedna strona nam się zepsuła i po 3 miesiącach kupiłam drewniane. Widocznie było stworzone na 1 dziecko :)
 
Cześć,
nam się znowu choróbsko przyplątało. Już mam tego dość. Boję się, że będę miała powtórkę z zeszłego roku tyle, że razy 2 :-(
 
reklama
Hej

Brakuje mi czasu ostatnio i dawno mnie tutaj nie było. Przepraszam.

Ja znowu chora, nie wiem co się ze mną dzieje.
Mati ostatnio marudzi rano przed wyjściem do przedszkola :-(

I w ogole tak ostatnio wszystko do d.... :-(
 
Do góry