reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
I ja witam się sobotnio;-)

Same z niuńką siedzimy, bo tatuś musiał iść do pracy niestety, i bdzie dopiero o 17...więc weekend trochę wybrakowany:-(
 
Witajcie piękne!

Misiówka- wszystkiego najlepszego.

Ja też się do swatów przyłączę, więc jak jakaś dziewuszka chętna na Igorka to zapraszam:-D.
U nas po wczorajszej ulewie wyszło słoneczko. Więc zaraz zbieramy tyłki i wyruszamy na spacerek:-D.

Poza tym czeka mnie samotny wieczór i nocka:-(.A jakoś wszyscy znajomi zajęci i smutno mi będzie. Więc pewnie będę was zanudzała:sorry2:
 
Hej Dziewczyny!
Z pracy do Was klikam...pogoda za oknem jak dzwon...a ja tu siedze uwięziona...ale co tam wszystko dla ludu ;-), żeby se mógł wieczorkiem zobaczyć co sie na świecie dzieje :-)
Jesli chodzi o swaty, to Toska jeszcze wolna, moze znajdzie sie jaki przystojniak co to mojego łysolca-szczerbula zechce...zaraz kilka aktualnych fotek zamieszcze, zeby potencjany kandydat(a raczej teściowa)mógł obejzeć...
 
Dzień radosny, dzień jedyny, dziś są Twoje urodziny,

Z serca składam ci życzenia, dużo szczęścia, powodzenia
gości miłych, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów.

Misiówka wszystkiego NAJ NAJ NAJ
100 lat;*:*:*:*

Misiówka Kochanie podpisuje się pod tymi pieknymi życzonkami Kany(mam nadzieje że nie pogniewa się:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:)

Witam!!!
Madzieńka może my spichniemy nasze dzieciaczki sa z tego samego dnia obydwoje tyle że darek jest trochę starszy

uffff juz myślałam że nikt mojej Juleczki nie zechce:-D:-D:-D:-DDzieki zozakoza:-):-)

Dunia witaj, no nareszcie ujawniłas się mały tajniaczku:-D:-D:-Dladnie to tak podczytywac nas i nie odezwać się :tak::tak::tak:

Ach zapomniałam przywitac się...a więc dzień dobry;-);-);-)

My już po zakupach, mała zjadła zupkę jarzynową i smacznie śpi a ja jak zwykle nadrabiam zaległości:-:)-:)-(my powolutku szykujemy sie do jutrzejszej imprezki...trzymajcie kciuki żeby nie padało:tak::tak::tak:
 
UWAGA UWAGA MAM COŚ DO OGŁOSZENIA!!!!!!

SZUKAM CHĘTNEJ MAMUŚKI KTÓRA CHCIALABY PÓJŚC ZE SWOIM MALEŃSTWEM DO KINA NA MULTIBABYKINO!!!!!

MAM DO ODDANIA BILET DO KINA Z OKAZJI DNIA MAMY!!!!

Bilet podlega wymianie na dowolny seans Multibabykino w sieci Multikino i Silver Screen (bez multikina 51 w Poznaniu i Silver Screen Mokotów w W-wie)
Bilet ważny do 30 czerwca 2009 dla 1 osoby + dziecko
 
Dla Karolci i Misiówki Wszystkiego Najlepszego!!!! 100 Lat 100 lat niech żyją ,żyją Nam!:-)


Widzę , że swatacie?? Nie zapomnijcie o mojej Oli bo też wolna na razie:tak:

Misówka a ten program w TVP 1 był z Warsztatów Rośniemy Zdrowo Pampersa ale już się skończył i będzie z niego relacja w Necie.

Pogoda śliczna a ja mam podły nastrój.
W poniedziałek może trochę humorek mi się polepszy bo przyjdzie zamówione Mei Tai w chińskie wzory oraz 2 pary spodenek, czapeczka i fajne body dla Oli:-)

Edit: Zapraszamy na Nasza Stronkę!!

http://yanna.prv.pl/



Pozdrawiam Was Mamusie.
Trzymajcie się.:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie najkochańsze pod słońcem mamuśki !!! :-D:-D:-D

Chcę tylko szybciutko się zameldować, że żyję ;-) i bardzo ale to baaaaardzo przeprosić, że dopiero teraz się odzywam :-:)zawstydzona/y: Tak mi wstyd.... :zawstydzona/y: :sorry2:Ale uwierzcie, że cały czas Was czytam i bardzo dużo korzystam z Waszych doświadczeń:tak:
Obiecuję tu i teraz, że będę się odzywać napewno jak tylko znajdę chwilę :tak: Bardzo za Wami tęsknię kochane mamuśki :tak:
Kanuś ma się rozumieć, bo Krystianek nie odpuści hi hi ;-) i będzie walczył z innymi adoratorami Mariczki...:wściekła/y::-D

Wieeeeeeeeeelka buziuchna dla Waszych MALUSZKÓW i dla Was kochane GRUDNIÓWECZKI!!!
Witam w sobote
Dunia nareszcie, zaglądaj częściej:tak:

Misiówka 100 lat kochana!!!!!!!!!!

odnośnie swatów to moja Vicusia ma najbliżej Maksia Ewushki:-D:-D:-D
u nas dzisiaj pochmurno ale i tak wybieramy się dzisiaj na grila, mam nadzieje że nie będzie padać:-(
 
Do góry