reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Myszqa! przyjęte!
;-)
Toska juz sie bawiła w tym roku na firmowym balu dla dzieci...moze w przyszłym roku pobawią sie razem :-)
 
U nas pracowity dzionek, zaliczyłam długi spacerek z Madzią, potem goferka (i jak tu schudnać:zawstydzona/y:), a potem obiadek w domku, no i reszta dnia spedzona na sprzątaniu. Ciekawe czy chociaz do jutra będzie czysto???:confused:
A jutro prezyjeżdżają do nas znajomi i grillujemy, mam tylko nadzieje ze pogoda dopisze i nie bedzie padac.

Madzienka, trzymam kciuki, zeby imprezka sie udała i wszystko super wyszło, no i zeby Julcia była super grzeczna w dniu swojego święta

Też kiedys planuje sie wybrac na taki seans dla mmay i dzidziusia, tylko ze najblizej do multikina mam 70 km:baffled:, ale moze kiedys sie zmobilizuje, żałuje ze nie wybrałąm sie jak jeszcze byłam na macierzyńskim.

Miłego wieczorku mamuśki
 
Witajcie

Ja juz się melduje w domu. Włoski zrobione i humorek lepszy. Suknie do bani nic mi się nie podobało. Czarno to widzę.

Mamusia no kurcze , jak mogłas się obudzić i panny młodej nie zobaczyc :-D:-D:-D

Dunia no nareszcie, ile mozna czekać :-D. I melduj się tu codziennie :-D:-D:-D. Zeby mi to było jasne.

Misiówka STO LAT
 
czesc lasencje!!!my wlasnie wrocilismy z polen,ani razu w ciagu tych tygodni nie usiadlam do kompa.....:tak:ale juz wlasnie bede Was nadrabiac...Kochane,witamy ponownie,zaraz wstawie jakies wakacyjne foto do galeryjkii,cmokasy wielkie dla wszystkich z osobna i wszystkich w zestawieniu:-)
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór :tak:
Bylismy dzis u lekarza i Ksawi zdrowy. Mamy jeszcze przez miesiac brac Zyrtec.

To całe szczęście, że zdrowy :-)

Witajcie najkochańsze pod słońcem mamuśki !!! :-D:-D:-D

dunieczka - no nareszcie się odezwałaś! Buziaki dla Ciebie.

I w związku z tym mam do Was może trochę głupie pytanie. Zdecydowaliśmy, że damy kasę w prezencie, tylko nie mam pojęcia ile daje się dziecku na komunie. Mówi się, że daje się tyle na ile kogoś stać, ale pytam o taką średnią kwotę. Dodam, że to dziecko to mój brat:tak: Bardzo byłabym wdzięczna za wszelką pomoc;-)

Ja też jutro idę na komunię mojego chrześniaka. Składamy się z chrzestnym i bratem na rower - 250 zł na rodzinkę.

A ja miałam dzisiaj kryzysowy dzień. W nocy prawie nie spałam, po paru latach spokoju nawiedziła mnie ponownie alergia i tak w nocy kaszlę, że zasnąć nie mogę :shocked2:A od rana potwornie bolała mnie głowa i w zasadzie boli mnie do teraz. Do tego Hanka marudna. Buuuuuuuuuuuuuuuuu
 
reklama
Witajcie

Ja juz się melduje w domu. Włoski zrobione i humorek lepszy. Suknie do bani nic mi się nie podobało. Czarno to widzę.

Mamusia no kurcze , jak mogłas się obudzić i panny młodej nie zobaczyc :-D:-D:-D

Dunia no nareszcie, ile mozna czekać :-D. I melduj się tu codziennie :-D:-D:-D. Zeby mi to było jasne.

Misiówka STO LAT
no widzisz, może gdyby zobaczyłam ciebie , to szybciej byś suknie znalazła:-)
 
Do góry