reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Jak czytam o tym ile macie fajnych miejsc dla maluchów to az zła jestem, że mieszkam w takiej dziurze...
W Kościanie jest jeden fajny basen na którym jest brodzik dla maluszków z podgrzewaną wodą i zjeżdżalnią taką małą ale niestety nie pamiętam na jakiej ulicy, mogę mojego M zapytać jak będzie w domu. Zawsze to jakaś odmiana
 
Basen jest tylko jeden :D Ja tam jakoś nie mogę dotrzeć, ale jak mówisz, że tak taka atrakcja, to może w sob. od rana mężowego zaciągnę.
 
Mój dzieć też już śpi, po wielkiej awanturze z jej strony ( czytaj:nie, nie, nie i ciągły płacz). Ja niestety się nie nudzę a bardzo bym chciała, właśnie poszukuję książek w necie do napisania pracy licencjackiej, buuu jak mi się nie chce
 
reklama
dzidzius już śpi....ale pewnie ok 23.00 będzie chciał do mnie:zawstydzona/y:
ogarnęłam domek i zaraz będę robic kolczyki, zajęcie na nudę:-:)-:)zawstydzona/y::eek:
Pochwal się :tak:
pralka nam się schrzaniła :wściekła/y::wściekła/y::angry::baffled::no::eek:


i Bartka katarek łapie :confused2::-(
Też przerabiałam ostatnio zepsutą pralkę :-(
Zdrówka dla Bartusia.

zapominajko


100 latek z okazji urodzin
Wszystkiego najlepszego ;-)


Witajcie

Coś ostatnio nie mam weny, ale widzę, ze na forum coraz mnie mamusiek się pojawia.

Mati wczoraj miał stan podgorączkowy i nie wiem od czego, może jakis ząb.
Czekamy na kuriera z piaskownicą już dwa dni :wściekła/y:
Wczoraj było slicznie na dworze a dzisiaj leje od rana.

Wózka jeszcze nie kupiłam, normalnie nie mogę się zdecydować, już mi się śnią po nocach, to już moja zmora. Ten cebex callisto mi sie bardzo podoba, tylko nie ma go w żadnym sklepie, potem ogladałam x-landera xs też fajny no i mutsy parasolka, ale mąż powiedział , że wygląda jak z kosmosu :zawstydzona/y:. No i jestem w punkcie wyjścia.

No i już zapomniałam co miałam napisać.
 
Do góry